T-MOBILE 30 GB - NEODEŠLE SE EMAIL

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

T-MOBILE 30 GB - NEODEŠLE SE EMAIL

Příspěvek od Kristovec »

INTERNET JDE,RADIO,SURF,AKTUALIZACE APLIKACÍ,PŘÍJEM EMAILŮ
ALE JSOU ČÍM DÁL VĚTŠÍ PROBLÉMY S JEJICH ODESÍLÁNÍM.V SOBOTU NEŠLY,VČERA ANO,DNEP UŽ ZASE ODESÍLÁNÍ NEJDE.STÁLE TENTÝŽ PŘÍSTROJ.
MÁTE NĚKDO PODOBNÉ POTÍŽE
ZE SIM O2.SK JSEM V SOBOTU ODESÍLAL BEZ POTÍŽÍ,A TO I VELKÉ PŘÍLOHY,I VČERA Z TM,VIDEO 9 MB
CO S TÍM ?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: T-MOBILE 30 GB - NEODEŠLE SE EMAIL

Příspěvek od Kristovec »

PRÁVĚ JSEM TEN EMAIL ODESLAL,ALE PŘES TESCOMOBILE.CZ - TEDY O2.CZ
ZCELA BEZ PROBLÉMŮ
TAKŽE TO MUSÍ BÝT U T-MOBILU.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: T-MOBILE 30 GB - NEODEŠLE SE EMAIL

Příspěvek od alfi »

Proč ten caps lock??

Email záleží odkud-kam. IP adresy poskytovatelů internetu přidělované dynamicky jsou dost často na různých blacklistech, ať už dočasně nebo trvale. Tam to chce odesílat vždycky přes vlastního poskytovatele pošty s přihlášením, ideálně na portu 587 (smtp submission) nebo 465 (smtp+tls). Svého času byly u spousty poskytovatelů odchozí přístupy přes port 25 zakázány úplně - nechtěli každou chvíli řešit nějakého spammera (ať už vědomého nebo nevědomého) :-)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: T-MOBILE 30 GB - NEODEŠLE SE EMAIL

Příspěvek od Kristovec »

alfi píše:Proč ten caps lock??

Email záleží odkud-kam. IP adresy poskytovatelů internetu přidělované dynamicky jsou dost často na různých blacklistech, ať už dočasně nebo trvale. Tam to chce odesílat vždycky přes vlastního poskytovatele pošty s přihlášením, ideálně na portu 587 (smtp submission) nebo 465 (smtp+tls). Svého času byly u spousty poskytovatelů odchozí přístupy přes port 25 zakázány úplně - nechtěli každou chvíli řešit nějakého spammera (ať už vědomého nebo nevědomého) :-)
Díky,trochu jsem dál.Ono to může být i mým smrtfounem,ten začíná mít potíže i s jinými věcmi,po třech letech každodenního provozu mi připadá odrovnaný.
Ale i tak - dík za návod.
Odpovědět