SIM karta už byla někomu přiřazena

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Kurt
Příspěvky: 20
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:57:29

SIM karta už byla někomu přiřazena

Příspěvek od Kurt »

Objednal jsem si v e-shopu SIM kartu. Přišla, ale je na ní nalepeno telefonní číslo, je seškrábnuté pole s PINem a při pokusu o její registraci v nastavení linek mi to píše "SIM karta už byla někomu přiřazena. Pokud máte jistotu, že se nejedná o chybu v zadání, kontaktujte Odorik.cz".
To jakože jsem si koupil použité zboží za cenu nového a ještě s ním budu mít komplikace?
Nechcete si tuhle vzít a poslat mi místo ní nějkakou nepoužitou? :?
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SIM karta už byla někomu přiřazena

Příspěvek od misa »

Dobrý den,

to se nejedná o použitou simkartu, ale o simkartu, která je nová, ale má již přiřazené číslo (to je uvedeno na obalu té simkarty a měl by tam být i PIN k účtu té simkarty). Takové také prodáváme. Kolegové ji nejspíše zaslali omylem místo simkarty bez čísla. Napište mi prosím číslo objednávky a zašleme Vám simkartu bez čísla.

Za komplikace se omlouváme.
Kurt
Příspěvky: 20
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:57:29

Re: SIM karta už byla někomu přiřazena

Příspěvek od Kurt »

Pořád to dle mého nevysvětluje seškrábané pole skrývající PIN, ale třeba jej potřebujete k něčemu vy a je to standard.

z potvrzovacího e-mailu: Objednávka číslo: #74272

SIM kartu vám pošlu zpátky, jakmile obdržím tu novou.
Děkuji!
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SIM karta už byla někomu přiřazena

Příspěvek od xsouku04 »

Kurt píše:Pořád to dle mého nevysvětluje seškrábané pole skrývající PIN, ale třeba jej potřebujete k něčemu vy a je to standard.

z potvrzovacího e-mailu: Objednávka číslo: #74272

SIM kartu vám pošlu zpátky, jakmile obdržím tu novou.
Děkuji!
Nová SIM je připravena v obálce k odeslání, dnes bude odeslána.
Tyto předpřipravené SIM, která Vám byla omylem zaslána, jsou určeny hlavně pro lidi, co si přijdou na naši pobočku osobně a nemají registraci na webu. Tedy SIM představuje zároveň i novou vlastní registraci na Odorik. Seškrabaný PIN byl proto, že se to připravovalo v době, kdy to obsluha ještě jinak neuměla. Tedy celý problém byl v tom, že Vám byl omylem zaslán jiný typ SIM. Omlouváme se za potíže.
Kurt
Příspěvky: 20
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:57:29

Re: SIM karta už byla někomu přiřazena

Příspěvek od Kurt »

Nová SIM včera dorazila, původní jsem dnes odeslal. Nakonec z toho tedy je jen jednodenní zpoždění termínu portace - díky lidem v Odoriku, kteří tak promptně zareagovali.
Odpovědět