Cena dat

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
5icz
Příspěvky: 75
Registrován: stř 08. led 2014 20:03:16

Cena dat

Příspěvek od 5icz »

Tak se nam nejak zacina ustalovat cena 100KC za 500MB
napr Kaktus nebo
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/vod ... fault.aspx
coz je uz docela fer. Nekde jsem tu zahledl, ze koncem prazdnin by mela klesnout i cena mobilnich dat u odorika. Jak to vypada?
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Cena dat

Příspěvek od helmut.niederman »

5icz píše:Tak se nam nejak zacina ustalovat cena 100KC za 500MB
napr Kaktus nebo
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/vod ... fault.aspx
coz je uz docela fer. Nekde jsem tu zahledl, ze koncem prazdnin by mela klesnout i cena mobilnich dat u odorika. Jak to vypada?
Pořád je to drahota 350,- Kč/3G, když u Odorika mohu mít 10 GB za 690,- Kč.

Ať se jdou klouzat s takovou nabídkou. :!: :!:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena dat

Příspěvek od xsouku04 »

5icz píše:Tak se nam nejak zacina ustalovat cena 100KC za 500MB
napr Kaktus nebo
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/vod ... fault.aspx
coz je uz docela fer. Nekde jsem tu zahledl, ze koncem prazdnin by mela klesnout i cena mobilnich dat u odorika. Jak to vypada?
Zatím žádné další info nemáme.
pavkri
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2015 20:14:20

Re: Cena dat

Příspěvek od pavkri »

ta cena dat u Kaktusu 100 Kč / 500 MB je jen na měsíc, pro mě by bylo lepší kdyby platnost byla neomezená (nebo rok) s možností si kdykoliv další data přikoupit
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Cena dat

Příspěvek od Kristovec »

Závidím Vám tu nizoučkou spotřebu dat,já se už několik měsíců pohybuji na asi 35 GB/měsíc :( .
5icz
Příspěvky: 75
Registrován: stř 08. led 2014 20:03:16

Re: Cena dat

Příspěvek od 5icz »

Ted jsem mesic nonstop cestoval pres Waze, delal rezervace pres booking.com, nejaky chat pres messenger, obcas kouknout na web a 500MB stacilo. Sazmorejme, ze pokud clovek nonstop skenuje facebook nebo nedej boze kouka na videa, tak spotreba jede do uplne jinych jednotek nez MB.
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Cena dat

Příspěvek od 5uch »

Kristovec píše:Závidím Vám tu nizoučkou spotřebu dat,já se už několik měsíců pohybuji na asi 35 GB/měsíc :( .
Každému co jeho jest... :lol:
Hloupý telefon s příležitostnými daty přes Operu mini, inicializací Odorik callback, geocaching... útrata tak 10 - 20 Kč za měsíc.
Tarif na data podle potřeby = 1 MB za 1 Kč (Oskarta, ale u Odorika by to vyšlo stejně).
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Cena dat

Příspěvek od Kristovec »

5icz píše:Ted jsem mesic nonstop cestoval pres Waze, delal rezervace pres booking.com, nejaky chat pres messenger, obcas kouknout na web a 500MB stacilo. Sazmorejme, ze pokud clovek nonstop skenuje facebook nebo nedej boze kouka na videa, tak spotreba jede do uplne jinych jednotek nez MB.
Ano,tam to přesně je,videa na youtube,a ještě internetová rádia.Tohle šílení je jen dočasné,naštěstí,jinak bych musel k Babišovi pro almužnu.Ale,přivykl jsem tomu pěkně,to jsou hodiny denně,7 dní v týdnu.
kamaradmichal
Příspěvky: 7
Registrován: pát 09. zář 2016 12:46:59
Bydliště: Slaný

Re: Cena dat

Příspěvek od kamaradmichal »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda Odorik ( myslím virtuální operátor) bude v brzské době něco dělat s ceny mobilních dat?

Jde konkrétně o to, že cena dat je v současné době u Odoriku poměrně vysoká a i třeba domovský T-Mobile má u obyčejné předplacenky za 99 Kč 400 MB dat.

Plánují se upravovat případně jiné ceny a to jak u mobilního volání Odorik, tak případně při volání z internetu?

Děkuji za odpověď a přeji mnoho spokojených zákazníků
kamaradmichal
Příspěvky: 7
Registrován: pát 09. zář 2016 12:46:59
Bydliště: Slaný

Re: Cena dat

Příspěvek od kamaradmichal »

Jde mi třeba, zda se nějak upraví i cena za volání do Odoriku za 0,59 Kč/ min.?
Odpovědět