Část odchozích hovorů ze SIM Odorik selhává (náhodně)

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz

Část odchozích hovorů ze SIM Odorik selhává (náhodně)

Příspěvekod xsouku04 » ned 04. bře 2018 9:53:56

Dnes ráno po 7 hodině jsme zaznamenali, že ne vždy se podaří provést odchozí hovor z našich SIM napoprvé. Chvíli je ticho a poté se na displeji mobilu objeví "hovor ukončen".
Vypadá to, že se jedná o náhodný jev, zjištěno ze dvou různých lokalit. Krátce po sedmé hodině to vypadalo, že většina hovorů se nedaří, nyní po deváté už to vypadá, že se dovolat daří vždy.
Je tam nějaký náhodný jev, selhávající hovory k nám nedorazí ani běžnou ani záložní cestou.

Pokud se s problémem setkáte, prostě zkuste zavolat vícekrát, nebo o chvilku později.

Dříve to při podobných potížích říkalo zavádějící hlášku o tom, že volaný účastník není dostupný, i když problém vznikl na odchozí části tedy při cestě z T-mobile k nám. Nyní při korektnějším chování je snadnější problém vystopovat a donutit T-mobile, aby si problém opravil.

Pokud se vám to stane, prosím pošlete na email nebo soukromou zprávu s číslem, ze kterého jste volali, číslo, které jste volali, čas a lokalitu, kde jste byli, když se to stalo.
Pokud se vzápětí podařilo dovolat, lze čas neúspěšného pokusu odhadnout snadno podle nakonec úspěšného hovoru z výpisu, který může být dobré také doložit, protože jinak by v T-mobile mohli tvrdit, že jste se přece dovolali.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
 
Příspěvky: 7367
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno

Zpět na Odorik virtuální mobilní operátor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků