Stránka 1 z 1

Vodafone se rozhodl předplacenky účtovat 60+60 ne 60+1

PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2019 14:06:30
od xsouku04
Říká tomu zpřehlednění. Průměrně vám tedy naúčtuje u každého hovoru nad jednu minutu o půl minuty více než kolik provoláte. Pokud máte většinu hovorů okolo jedné minuty, bude to ještě více.

https://zpravy.aktualne.cz/finance/voda ... 47ab5f122/

Re: Vodafone se rozhodl předplacenky účtovat 60+60 ne 60+1

PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2019 15:52:05
od Zedna
Zde je k tomu vic podrobnejsich informaci + zajimave udaje i v galerii (+i zminka o Odoriku):

Zpět do pravěku. Vodafone zdraží hovory, zavádí účtování po minutách
https://www.cnews.cz/vodafone-uctovani-po-minutach-2019

Re: Vodafone se rozhodl předplacenky účtovat 60+60 ne 60+1

PříspěvekNapsal: pát 24. kvě 2019 23:07:12
od helmut.niederman
Oni obecně operátoři po té co EU začala regulovat ceny roamingu a regulova ceny mezinárodních hovorů do EU jim klesly marže a zisky takže je logické, že se budou snažit to někde vytáhnout. Největší mazec nastane až se schválí zákon poslance Nachera o tom, že už se nebudou uzavírat dvouleté smlouvy. Je docela možné, že opět to zaplatíme někde jinde. :roll:

Re: Vodafone se rozhodl předplacenky účtovat 60+60 ne 60+1

PříspěvekNapsal: pon 27. kvě 2019 9:47:07
od alfi
helmut.niederman píše:Oni obecně operátoři po té co EU začala regulovat ceny roamingu a regulova ceny mezinárodních hovorů do EU jim klesly marže a zisky takže je logické, že se budou snažit to někde vytáhnout. Největší mazec nastane až se schválí zákon poslance Nachera o tom, že už se nebudou uzavírat dvouleté smlouvy. Je docela možné, že opět to zaplatíme někde jinde. :roll:

Jj, akcionář investuje proto, aby mu firma vydělávala, hlavně na dividendách - takže dokud firma nekrachuje (a někdy i tak, viz OKD), dividendy budou. A dividendy, vč. všech sektorových a podobných daní, vždycky zaplatí zákazník v ceně služby/výrobku.

Re: Vodafone se rozhodl předplacenky účtovat 60+60 ne 60+1

PříspěvekNapsal: pon 27. kvě 2019 15:05:40
od Kristovec
Hledat zahr. OPy,a to i mimounijní.
Kdo nepotřebuje neomezeně,pomůže si.

Upřímně řečeno,nechápu proč se lidé nechají obírat operátory,když soc.sítě typu Skype,Viber atd mají vše zdarma,i videohovory a MMS.
Prostě si je nacpat do mobilu a předražené minuty,SMS,MMS od OPů nepoužívat.
Zdraží internet ? Do asi 5 GB/měsíc se vyplatí roamovat - asi 80 Kč/GB.

Re: Vodafone se rozhodl předplacenky účtovat 60+60 ne 60+1

PříspěvekNapsal: pon 17. čer 2019 3:50:02
od forum-user-UDFENS
Tak ono se vesele vraždí a taky to nikomu kolem nevadí ani 7 let a ty co už mrtvý jsou se těžko ozvou a ty co přežili tak na ně je ještě útočeno. Nechci nikoho navádět ale chcete-li lepší služby buď všechny vystřílejte nebo nevím. Z toho o čem vím tak ti co střílí z řad státní nebo politické sféry po lidech tak jsou ještě povýšeni než aby se to nedělo k čemuž nemají problém oslovovat i další státní zmocněnce. Třeba také jednou budete takto třeba operátorem. Případně pokud nebudete tak hnusnej tak můžete počítat mrtvoly ale nikdo to tak neocení ale mohou vás okrádat na mobilních službách dál. A pokud ne, tak vám zruší SIM nesmí se vám nikdo ani dovolat. Stát by měl určit, že má člověk na nějaké telefonní číslo třeba celoživotně nárok. U T-Mobile když vám "ukradne" číslo, které jste již u nich měl a chtěli byste ho zpět stojí 5 000,- Kč. Ostatní nevím ale bude to možná podobné.