T-Mobile převádí nevyčerpaná data a snižuje ceny dokupů dat

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
jiri.filip
Příspěvky: 111
Registrován: ned 04. lis 2012 10:14:43

T-Mobile převádí nevyčerpaná data a snižuje ceny dokupů dat

Příspěvek od jiri.filip »

Dobrý den,

od 7.6. začíná T-Mobile převádět nevyčerpaná data do dalšího měsíce a snižuje ceny dokupů dat (viz. https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobi ... fault.aspx).

Kdy se dočáme téhož u Odoriku?
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: T-Mobile převádí nevyčerpaná data a snižuje ceny dokupů

Příspěvek od Pitomec »

To je naprostá haluz od TM a je s podivem, že jejich virtuál Kaktus nejenom převádí data od prvopočátku co existuje, ale hlavně převádí komplet všechna nespotřebovaná data (včetně těch z bonusových kreditů) do dalších období a nejenom do následujícího měsíce.
Obrázek
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: T-Mobile převádí nevyčerpaná data a snižuje ceny dokupů

Příspěvek od alfi »

Stejný převod dokoupených dat už Odorik dávno má - dokoupená data platí 30 dnů od zakoupení. Ale uživatelská zkušenost je potom dost hrozná, protože D29+23:50 mám k dispozici třeba 100 MB, ale D29+24:00 = D30 mám najednou nula a nepřijde SMS o vyčerpání 80% a ani o 100% vyčerpání dat, tj. data najednou nejedou a nevím proč (jo, někdy před měsícem jsem data asi dokupoval, ale bylo to pondělí nebo středa?). S VO ceníkem by to docela pohnout chtělo, ale to je jiné téma.. :-)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: T-Mobile převádí nevyčerpaná data a snižuje ceny dokupů

Příspěvek od Kristovec »

Tescomobile je převádí už delší dobu,a teď ještě dává o 50% víc,do konce roku za 549 Kč je 7,6 GB.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: T-Mobile převádí nevyčerpaná data a snižuje ceny dokupů

Příspěvek od xsouku04 »

alfi píše:Stejný převod dokoupených dat už Odorik dávno má - dokoupená data platí 30 dnů od zakoupení. Ale uživatelská zkušenost je potom dost hrozná, protože D29+23:50 mám k dispozici třeba 100 MB, ale D29+24:00 = D30 mám najednou nula a nepřijde SMS o vyčerpání 80% a ani o 100% vyčerpání dat, tj. data najednou nejedou a nevím proč (jo, někdy před měsícem jsem data asi dokupoval, ale bylo to pondělí nebo středa?). S VO ceníkem by to docela pohnout chtělo, ale to je jiné téma.. :-)
Přesně tak. Dokoupená data mají platnost 30 dní, ale jen pokud se hlavní balíček, ke kterému byla dokoupena, nezmění. Problém ale je, že nový balíček se čerpá přednostně, tedy za 30 dní budete zase na suchu poté, co dokoupená data expirují (pokud je nevypotřebujete dříve, což je lepší varianta), a ani o tom nedostanete informační SMS. Tedy zní to pěkně, v praxi to ale spíše otravuje a komplikuje celý systém.
Odpovědět