přesměrování pevné Odorik na SIM Odorik – nějaký balíček?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
utx
Příspěvky: 123
Registrován: pon 27. kvě 2013 23:10:42

přesměrování pevné Odorik na SIM Odorik – nějaký balíček?

Příspěvek od utx »

Potřebuji přesměrovat pevnou linku Odorik na SIM Odorik v případě, že není dostupná. Mobil bude v zahraničí (EU), a často bez kvalitního internetu. Proto bude třeba často volat na mobilní číslo.

V SIP nastavení pevné linky jsem nastavil jako záložní číslo mobilní linku v síti (s hvězdičkou), a jako záložní číslo mobilní SIP linky jsem nastavil její vlastní veřejné mobilní číslo.

Vše funguje, jak má: Když odpojím pevnou, linka se přesměruje na Zoiper v mobilu, a když ani ten neběží, přesměruje se na mobil.

Má Odorik nějaký balíček, který by umožnil provádět přesměrování z Odorik SIP na Odorik SIM za měsíční paušál? Předpokládám, že balíček „VPN (volání na SIM karty Odorik zdarma)“ se vztahuje pouze na volání a přesměrování při volání přes GSM, nikoliv na volání a přesměrování z mobilní SIP linky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: přesměrování pevné Odorik na SIM Odorik – nějaký balíček

Příspěvek od xsouku04 »

Sami musíme platit každou minutu, žádný balíček nemáme. Jediné, co bych snad mohli zavést, je balíček, který by pak snížil cenu na jedno konkrétní číslo.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: přesměrování pevné Odorik na SIM Odorik – nějaký balíček

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše:Sami musíme platit každou minutu, žádný balíček nemáme. Jediné, co bych snad mohli zavést, je balíček, který by pak snížil cenu na jedno konkrétní číslo.
Prosím zaveďte to, moc bych se taky za to přimlouval. :idea:
utx
Příspěvky: 123
Registrován: pon 27. kvě 2013 23:10:42

Re: přesměrování pevné Odorik na SIM Odorik – nějaký balíček

Příspěvek od utx »

Děkuji. Myslím, že takový balíček by využilo více lidí, a to nejen na přesměrování.
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Re: přesměrování pevné Odorik na SIM Odorik – nějaký balíček

Příspěvek od Jakub »

Souhlas, výrazně to ulehčí kombinaci pevných a mobilních služeb, takže za mě určitě také. V jakém horizontu to lze případně očekávat?
Odpovědět