Jak zbavit hlášky "hovor přesměrován" u T-mobile

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz

Jak zbavit hlášky "hovor přesměrován" u T-mobile

Příspěvekod xsouku04 » stř 03. úno 2021 15:24:01

T-mobile má jako jediný hlášku "hovor je přesměrován - the call is forwarded" předtím, než se aplikuje nepodmíněné přesměrování.
To může volající vyděsit, nebo to alespoň zbytečně zdržuje.

Přesměrovat hovory může být dobré z různých důvodů. Např. během dovolené, nebo pokud chcete telefon přesměrovat na pevnou linku např. u Odoriku, abyste tak mohli využít služeb hlasového menu nebo paralelního zvonění.

Telefon s původním číslem ale pravděpodobně nechcete mít trvale vypnutý. Kvůli příjmu a odesílání SMS a možná také, abyste lépe využili neomezený tarif, co na simkartě máte - pro odchozí hovory.

Řešením může být si nastavit všechna možná nepodmíněná přesměrování. Podmíněné přesměrování, když nezvedáte telefon, tak je ale minimální hodnota 5 vteřin. Pomoci by také snad mohla nějaká aplikace pro android, která odmítala všechny všechny příchozí hovory, a tím navozovala stav obsazeno, kterým lze snadno docílit podmíněné přesměrování bez toho zbytečného zdržování. Máte s nějakým spolehlivým řešením někdo zkušenosti?
Zajímalo by mne, co T-mobile říká na to, když někdo chce od něj odejít jen kvůli této jeho nesmyslné hlášce, která nelze vypnout.

Návod pro přesměrování hovorů u T-mobile. https://www.t-mobile.cz/podpora/nastave ... ani-hovoru

Možná se automaticky dají blokovat všechny příchozí hovory přímo v androidu. Pokud si ručně hovor odmítnu, aktivuje se přesměrování při pro případ obsazeno u T-mobile automaticky (naplatí u jiných operátorů). Nemohu ale najít nikde v menu jak blokovat všechny příchozí hovory, aby se odmítaly automaticky a ihned samy. Ani jsem na to nenašel žádnou aplikaci. Ale předpokládám, že řešení musí existovat.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
 
Příspěvky: 7308
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno

Zpět na Odorik virtuální mobilní operátor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník