Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Příspěvek od xtonda »

Nechápu, už nějaký čas lze ve výpisu zvolit "jen placené".
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Příspěvek od Zedna »

xtonda píše:Nechápu, už nějaký čas lze ve výpisu zvolit "jen placené".
Diky za upozorneni!
Teto moznosti (Jen placene) jsem si nevsiml, protoze je skryta v ComboBoxu, kde se prepina "Jen verejna cisla/I v siti",
cekal jsem to v samostatnem novem ComboBoxu nebo CheckBoxu.
Toto reseni je ale dostacujici/vyborne.

Tak jsme se po nekolika letech konecne dockali implementace teto tak uzitecne funkce.

EDIT:
Uplne dokonale by to bylo, kdyby se i primo ve vypisu hovoru dole zobrazoval soucet delky hovoru a ceny volani + pocet (zobrazenych) hovoru jako posledni radek tabulky.
Vim, ze toto je ve statistice, ale ja bezne do statistiky nechodim, idealni a rychlejsi/prehlednejsi by to bylo primo ve vypisu.
vpe
Příspěvky: 86
Registrován: ned 04. bře 2012 3:23:10

Re: Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Příspěvek od vpe »

Slo by anebo jde nejak ve vypisu hovoru na https://www.odorik.cz/ucet/hovory.html provest filtr, tedy vyfiltrovat vypis podle ciloveho cisla (masky)? Tzn. zobrazit jen volani na 602xxx A k tomu treba soucty (za zadane casove obdobi?

Myslim ze to takto jde u konkurencni hallo sluzby...

Diky za uprvu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Příspěvek od xsouku04 »

vpe píše:Slo by anebo jde nejak ve vypisu hovoru na https://www.odorik.cz/ucet/hovory.html provest filtr, tedy vyfiltrovat vypis podle ciloveho cisla (masky)? Tzn. zobrazit jen volani na 602xxx A k tomu treba soucty (za zadane casove obdobi?

Myslim ze to takto jde u konkurencni hallo sluzby...

Diky za uprvu.
Součty za období najdete, když nahoře zvolíte Statistika. Zvolené období zůstane stejné.

Co se týče vyhledávání. V takovém případě já osobně použiji CTRL+F - hledání přímo na webové stránce v prohlížeči. Abych se vyhnul stránkování, předtím kliknu na "vytisknout tabulku" nebo jiný obdobný odkaz pod tabulkou. Otevře se mi tabulka bez stránkování, kde lze už pohodlně vyhledávat jednotlivá čísla pomoct funkce hledej v prohlížeči.

Stačí to takhle? Případně nestačil by filtr jedno celé číslo? Proč potřebujete vyhledávat jen pomocí části telefonního čísla? To by snad mohlo mít význam, kdybych chtěl vypsat hovory třeba jen do nějaké země. Ale třídit si své kontakty podle předčíslí asi žádné praktické použití nemá.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Příspěvek od Zedna »

vpe píše:Slo by anebo jde nejak ve vypisu hovoru na https://www.odorik.cz/ucet/hovory.html provest filtr, tedy vyfiltrovat vypis podle ciloveho cisla (masky)? Tzn. zobrazit jen volani na 602xxx A k tomu treba soucty (za zadane casove obdobi?

Myslim ze to takto jde u konkurencni hallo sluzby...

Diky za uprvu.
Toto umi moje aplikace "Odorik Soucty"
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=19&t=3133

Zobrazuje soucty dle obdobi (implicitne po mesicich) s moznosti filtrovat i dle konkretniho telefonniho cisla.
Po dvojkliku na radku daneho obdobi zobrazi detailni (vyfiltrovany) prehled hovoru daneho cisla pro dane obdobi.
Po dvojkliku na radku celkoveho souctu zobrazi detailni (vyfiltrovany) prehled hovoru daneho cisla pro vsechna obdobi.
vpe
Příspěvky: 86
Registrován: ned 04. bře 2012 3:23:10

Výpis hovorů - přehlednost a chyby

Příspěvek od vpe »

To by asi slo, ale kdyz ja PC nepouzivam... Vyuzil bych rychle html vystupy, to je pouzitelne na jakekoliv platforme a tvorba podobneho vystupu je dilem par okamziku (pokud je schopny programator pro php a vhodna strktura databaze).
xsouku04 píše:
vpe píše:Slo by anebo jde nejak ve vypisu hovoru na https://www.odorik.cz/ucet/hovory.html provest filtr, tedy vyfiltrovat vypis podle ciloveho cisla (masky)? Tzn. zobrazit jen volani na 602xxx A k tomu treba soucty (za zadane casove obdobi?

Myslim ze to takto jde u konkurencni hallo sluzby...

Diky za uprvu.
Součty za období najdete, když nahoře zvolíte Statistika. Zvolené období zůstane stejné.

Co se týče vyhledávání. V takovém případě já osobně použiji CTRL+F - hledání přímo na webové stránce v prohlížeči. Abych se vyhnul stránkování, předtím kliknu na "vytisknout tabulku" nebo jiný obdobný odkaz pod tabulkou. Otevře se mi tabulka bez stránkování, kde lze už pohodlně vyhledávat jednotlivá čísla pomoct funkce hledej v prohlížeči.

Stačí to takhle? Případně nestačil by filtr jedno celé číslo? Proč potřebujete vyhledávat jen pomocí části telefonního čísla? To by snad mohlo mít význam, kdybych chtěl vypsat hovory třeba jen do nějaké země. Ale třídit si své kontakty podle předčíslí asi žádné praktické použití nemá.
1) myslim soucet na zadanou masku! Proste me zajima, kolikrat bylo volano na cislo/volaneho (idealne jak dlouho vyzvanelo/hovorilo) v zadane casove periode

Nemyslim statistiku VSECH hovoru

2) na mobilnich zarizenich je pouziti ctrl f ponekud neohrabane, viz 2, prijde mi prakticke zjistit, ze volannemu jsem volal 15x a z toho to zvedl 1x a na vyzvaneni jsem venoval 25 minut :)

Zjistit se to asi da, zkopirovat vystup do excelu, vycistit text a udelat si liovolny vystup, prace na pul hodiny minimalne...

To na mobilnim zarizeni, ani s bezstrankovym vystupem (tisk), lehce nespocitam :-(

Proto ma pripominka udelat to aspon, jako to umi konkurence...
Odpovědět