Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhranní ?

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhranní ?

Příspěvek od helmut.niederman »

Mám dotaz k Odoriku, jestli nechystá v nejbližší době modernizaci nebo též update ale i upgrade svého uživatelského rozhranní https://www.odorik.cz/ucet/ ? po vzoru Moje O2, kdy Telefonica vylepšila internetovou správu služeb Moje O2.
Myslím tim, pokud možno totální vizuální změnu layout uživatelského rozhranní Odorika. Aby to bylo více intuitivnější a přehlednější a modernější :D 8-)
Uživatelský avatar
huska
Příspěvky: 33
Registrován: pon 05. pro 2011 18:05:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od huska »

helmut.niederman píše:Mám dotaz k Odoriku, jestli nechystá v nejbližší době modernizaci nebo též update ale i upgrade svého uživatelského rozhranní https://www.odorik.cz/ucet/ ? po vzoru Moje O2, kdy Telefonica vylepšila internetovou správu služeb Moje O2.
Myslím tim, pokud možno totální vizuální změnu layout uživatelského rozhranní Odorika. Aby to bylo více intuitivnější a přehlednější a modernější :D 8-)
A má to být intuitivnější ( lehko ovladatelné i pro děti ), přehlednější, modernější ( s hezkýma barvičkama a spoustou dat k načtení ) nebo prostě jiné ( když to upravili u O2, tak to taky změníme )?
Podle mně je důležitá funkčnost ( musím si na něco zvyknout, když to chci efektivně využívat, ne aby to pořád někdo měnil ).
Máte k rozhraní odoriku nějaké konkrétní připomínky?
Rejpal.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od xsouku04 »

Změny určitě budou, jak moc razantní není ještě rozhodnuto.
V každém případě mnohem zásadnější je funkčnost. Jak dobře to má udělané O2 nevím, protože O2 nepoužívám. U Vodafounu je to ale zpomalená nepřehledná hrůza, takže tam bych se moc neinspiroval.
A každá změna má své pro a proti.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše:Změny určitě budou , jak moc razantní není ještě rozhodnuto.
V každém případě mnohem zásadnější je funkčnost. Jak dobře to má udělané O2 nevím, protože O2 nepoužívám. U Vodafunu je to ale zpomalená nepřehledná hrůza, takže tam bych se moc neinspiroval.
A každá změna má své pro a proti.
Děkuji za odpověď, mám opět stejnou otázku, kdy se můžem dočkat možnosti, že si budeme mocit v internetovém rozhraní účtu Odorik nastavovat uvítací hlášku ve své hlasové schránce ? To znamená, že si v počítači vybereme nějaký soubor MP3 následně v internetovém rozhranní účtu Odorik si dáme zvolit a pak nahrát a volající když zavolá uslyší ve sluchátku toto MP3 uvitání kde pak zanechá zprávu. Nyní je nutné pro vytvoření uvitací hlášky v hlasové schránce osobně vytočit číslo a nahrát uvítací hlášku. A kdy pak to bude možné z toho internetového rozhranní ?
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od paty07 »

huska píše: A má to být intuitivnější ( lehko ovladatelné i pro děti ), přehlednější, modernější ( s hezkýma barvičkama a spoustou dat k načtení ) nebo prostě jiné ( když to upravili u O2, tak to taky změníme )?
Podle mně je důležitá funkčnost ( musím si na něco zvyknout, když to chci efektivně využívat, ne aby to pořád někdo měnil ).
Máte k rozhraní odoriku nějaké konkrétní připomínky?
Barvičky, obrázky a vyskakovací bannery upozorňující na "supervýhodnou" akci mám víte kde... Spíš se mi nelíbí ty "default" vyjíždějící nabídky po klepnutí. Když se to nevejde na šířku může být menu i na straně.

Když už hodnotíme sámošky operátorů líbí se mi T-mobile. Menu vpravo rozdělené do logických celků. Svižnost ted nehodnotím, to jak fušeři od TM propojili webrozhraní s jejich systémy je jejich boj. Design se nahrává vcelku rychle.
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od lifdo69 »

u O2 to po** protože ej to pro mě nepřehledné, a to načítání. moc grafiky a zbytečně dat... T-Mobile.. no jako neví, taky nic moc... a voda.. to neposoutím, nevlastním
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od Georgius »

Jsem PROTI zásadním změnám webové "samoobsluhy" :!: Pokud někdo nemá co dělat, může helmutovi udělat flešovou aplikaci (alespoň tak 10 MB), která bude pomalá jak hlemýžď ale bude mít animované bublinky a pobíhající šmouly, pokud možno s nějakou hodně hlasitou hudbou přerušovanou výkřikem "Jupíí" při kliknutí na položku, ale nechte paralelně existovat "mobilní" verzi, která má jen HTML+trochu JS (čím méně tím lépe) pro nás "normální nerdy".

Možná by nebylo spíš od věci udělat nějaké mod_rewrite úpravy odpovídající struktuře, t.j. třeba http://www.odorik.cz/ucet/123456/vlastn ... slo/parvyz pro nastevní paralelního vyzvánění na lince 123456. Ten JS není špatný, ale nedá se dát do záložek.
tomplee
Příspěvky: 35
Registrován: úte 16. črc 2013 12:12:29

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od tomplee »

Jsem také proti změnám, funkcionalita je podle mého názoru perfektní, tedy ji lze pouze pokazit. Také preferuji maximální jednoduchost. Možná bych snesl nějaké trochu přestylování, kdyby šlo jen o vzhled.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od paty07 »

No já jsem to pochopil tak, že se bavíme jenom o vzhledu tj. klidně to může být napsané v HTML.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Nepřipravuje Odorik upgrade svého uživatelského rozhrann

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

del
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne pon 16. zář 2013 11:17:51, celkem upraveno 4 x.
Odpovědět