Email o zmeškanom hovore príde aj keď zdvihnem

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Email o zmeškanom hovore príde aj keď zdvihnem

Příspěvek od aiwan »

Dobrý deň,

Odorika mám nastaveného nasledovne: Mám zapojené číslo od iného SK operátora. Hovory na SK operátora mám u Odorika smerované na Odorik nomadické číslo a zároveň mám nastavené paralelné vyzváňanie na *695XYZ a s opoždením na mobilný telefón.

Ak mi niekto volá, zvoní mi telefón prihlásený k *695XYZ a ihneď po zdvihnutí mi príde mail, že mám zmeškaný hovor z toho a toho čísla na moje Odorik nomadické číslo. Dá sa tomuto nejak zabrániť? Aby mi chodil mail o zmeškaných hovoroch len v prípade, že hovor naozaj nezdvihnem?

Ďakujem za odpoveď.
jlo
Příspěvky: 149
Registrován: pon 08. dub 2013 12:32:18

Re: Email o zmeškanom hovore príde aj keď zdvihnem

Příspěvek od jlo »

Zkuste zapřemýšlet ;). Co říká e-mail? Že jste na lince 910xx nepřijal hovor. A bylo to tak, nebo ne? ;)))
/Že ho někdo přijal někde jinde, to je snad věc jiná, ne? Co kdybyste měl nastavené paralelní vyzvánění třeba na mobil své asistentky, to by vás - v reálném čase - nezajímalo, že vám někdo volal, ale nedovolal se? :)))/
Nic ve zlém, samozřejmě! :)
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Re: Email o zmeškanom hovore príde aj keď zdvihnem

Příspěvek od aiwan »

To je síce pravda, ale na to, aby fungovalo paralelné vyzváňanie na SK mobil, musím mať nastavené smerovanie hovoru na nejaké Odorik nomadické, alebo geografické číslo, inak by paralelné vyzváňanie na SK mobil nefungovalo :-/

Citácia:
"Hovor můžete směrovat na geografické nebo internetové (nomadické) - a dále pak můžete využít paralelní zvoněníi. Směrovat je též možné na číslo linky (začínající "*"). Nelze směrovat přímo na jiná čísla ani např. na mobilní čísla v síti Odorik. Využijte k tomu vyhrazené nomadické číslo."

Takže hovory mám smerované na Odorik nomadické číslo s paralelným vyzváňaním na mobil a Odorik *695XYZ linku a potrebujem nájsť spôsob, aby mi chodili emaily o zmeškaných hovoroch len v prípade, ak hovor nezdvihnem na pevnej linke pripojenej k *695XYZ, resp. je možné pevnú linku nejak pripojiť na Odorik nomadické číslo?

Ak by to nebolo technicky možné, asi si namiesto starej analógovej pevnej linky zaobstarám niečo s displejom a zaznamenávaním zmeškaných hovorov ;)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Email o zmeškanom hovore príde aj keď zdvihnem

Příspěvek od xsouku04 »

Můžete poslat id hovoru, o který se jedná. Tedy alespoň jeden příklad. Taky je dobré přeposlat ten email o zmeškaném hovoru na kontakt(z)odorik.cz.


Tedy když hovor zvednete na mobilu, přijde email o zmeškaném hovoru, když to ale zvednete na lince, tak email nepřijde?
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Re: Email o zmeškanom hovore príde aj keď zdvihnem

Příspěvek od aiwan »

Prepošlem Vám na email konkrétny email o hlásení zmeškaného hovoru. Ak zdvihnem hovor na mobile, kam mám presmerované hovory s omeškaním, email nepríde. Ak hovor zdvihnem na pevnej linke, ktorú mám pripojenú na účet *695XYZ, email príde.

Chcel by som, aby mi nechodili emaily, keď hovor zdvihnem na pevnej linke prihlásenej k *695XYZ. Aby chodili len keď hovor nebude zdvihnutý.

Ďakujem
Odpovědět