prihlaseni do UI z androidu

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od blayen »

Zdravicko. Nevim jestli to tak mam jen ja, ale pokazdy kdyz se chci prihlasit na odorik.cz tak me to nenecha psat (stisky cisel to registruje, jen v kolonce pin se zadny cislo neukaze). Myslel sem ze je to chromem, ale stejne se chova i defaultni prohlizec (android 4.1.2). Kdyz sem to zkusil na starym 2.3 tak se to chova korektne a necha me to prihlasit. Netusite nekdo cim to muze bejt? Dik
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od xsouku04 »

Zdravím,
je tam javascript, který schovává poslední 4 číslice.
Přihlašujte se zde.
http://www.odorik.cz/ucet/?login_method=credentials
Tam to dělat nebude.

Brzy bude k dispozici webové rozhraní vhodné pro dotykové telefony.
raypro
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. pro 2012 15:39:41
Bydliště: Most

Re: prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od raypro »

Tak na webové rozhraní pro dotykové telefony se už těším. ;)
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od blayen »

Taky se těšim, ale já sem zas rád, když je stránka použitelná ve verzi pro desktop (na notu 2 sou mobilní verze stránek spíš k vzteku). Nechci kritizovat, protože nevim jak bude mobilní odorik vypadat, ale z ostatních webů mam strach, že to bude míň přehledný, očesaný o nějaký položky menu nebo totálně přeházená struktura webu, že se v tom nepude vyznat. Doufam že mě odorik zase mile překvapí a stane se první stránkou, u který nebudu muset mít zaškrtunto "verze webu pro PC" :D
držim palce ať se zadaří. ;)
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od xtonda »

Mě to na Galaxy Note funguje ve vestavěném prohlížeči i ve Firefoxu, každopádně by mělo fungovat přihlášení jménem a heslem, které používám tak jako tak, tam si browser na rozdíl od políčka pro PIN na HP pamatuje jméno a heslo a tak nemusím nic datlovat.
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od blayen »

A jakou verzi systému na tom notu máš? Jinak jméno a heslo funguje normálně, jen sem si už tak trochu zvyknul datlovat ten pin. Mam hezký číslo tak se to dobře pamatuje i píše. :) A ochcávam to tak, že si pin napíšu vedle do nějakýho text. pole, vyjmu a vložim do pole pin. To pak ten formulář normálně schroupne a přihlásí mě.. :)
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: prihlaseni do UI z androidu

Příspěvek od xtonda »

Mám jednu z prvních oficiálních 4.1.2 (sestavení N7000XXLSZ) a jako klávesnici používám Hacker's keyboard. Teď sem zkusil i Chromáka a taky funguje.
Odpovědět