staré heslo

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

staré heslo

Příspěvek od peekaa »

Chtěl bych si nastavit heslo místo PINu, na webu v Nastavení účtu to po mě chce nejdříve *staré heslo*, já si však absolutně neuvědomuji, že bych kdy kde dával něco jiného než PIN. Díky za pomoc. PIN tam nejde, prázdné nejde taky, což je obojí z hlediska bezpečnosti asi dobře.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8159
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: staré heslo

Příspěvek od xsouku04 »

peekaa píše:Chtěl bych si nastavit heslo místo PINu, na webu v Nastavení účtu to po mě chce nejdříve *staré heslo*, já si však absolutně neuvědomuji, že bych kdy kde dával něco jiného než PIN. Díky za pomoc. PIN tam nejde, prázdné nejde taky, což je obojí z hlediska bezpečnosti asi dobře.
Původní heslo jsou poslední čtyři číslice PINu.
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: staré heslo

Příspěvek od peekaa »

Díky, to mě také mohlo napadnout, je to zřejmé :)
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: staré heslo

Příspěvek od peekaa »

V souvislosti s nastavení hesla, jsem si udělal neaktivní PIN (aby jméno a heslo mělo nějaký význam), ale ted nevím, jak používat Odorik telefon, tam to po mě chce jen PIN. Ono to asi bez PIN nepůjde, co? Děkuji.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8159
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: staré heslo

Příspěvek od xsouku04 »

peekaa píše:V souvislosti s nastavení hesla, jsem si udělal neaktivní PIN (aby jméno a heslo mělo nějaký význam), ale ted nevím, jak používat Odorik telefon, tam to po mě chce jen PIN. Ono to asi bez PIN nepůjde, co? Děkuji.
Odorik.exe pin vyžaduje. Nemusíte ale Odorik.exe používat a můžete použít jiný SIP software.

http://www.odorik.cz/w/odoriktelefon#ne ... _odorikexe
pe.havel
Příspěvky: 226
Registrován: pát 02. zář 2016 10:34:20

Re: staré heslo

Příspěvek od pe.havel »

Prosím, u formuláře změny hesla uveďte informaci o tom, že výchozí heslo jsou 4 poslední číslice PINu.
Při každém zakládání nového účtu cca hodinu řeším to, jak nastavit heslo, když to vyžaduje zadat staré, když jsem žádné při registraci neuváděl. Dneska je to popáté.

Předem moc díky!
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8159
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: staré heslo

Příspěvek od xsouku04 »

pe.havel píše:Prosím, u formuláře změny hesla uveďte informaci o tom, že výchozí heslo jsou 4 poslední číslice PINu.
Při každém zakládání nového účtu cca hodinu řeším to, jak nastavit heslo, když to vyžaduje zadat staré, když jsem žádné při registraci neuváděl. Dneska je to popáté.

Předem moc díky!
Dobrý den, dopsal jsem to tam.
Odpovědět