Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
hajma
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16. říj 2012 12:18:38

Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od hajma »

Dobry den,
na svem uctu pouzivam callback z vice mobilnich cisel a rad bych zjistil, kolik ktere cislo takto provolalo.
Myslel jsem, ze by to slo udelat tak, ze si pridam novou linku a pridam si kontakty do prednastaveneho zpetneho volani, ale vypada to, ze to nastaveni je sdilene pro vsechny linky.
jsem zmaten :-)

da se to nejak udelat?
diky

hajma
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od xsouku04 »

Přednastavené zpětné volání není sdílené pro všechny linky v tom smyslu, že u které linky si to nastavíte, ta bude použita.
incof
Příspěvky: 27
Registrován: stř 13. bře 2013 21:34:55

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od incof »

Bohužel toto není z rozhraní patrné, jak jsem již jednou upozorňoval. V systému to vše funguje, ale při zobrazení přednastavených zpětných volání se vše sype na jednu hromadu a nedá se zjistit co máte pro kterou linku nastaveno.
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od 5uch »

incof píše:při zobrazení přednastavených zpětných volání se vše sype na jednu hromadu a nedá se zjistit co máte pro kterou linku nastaveno.
A nebylo by řešení pro osoby, které s vámi nyní sdílí účet a provádějí callback, vytvořit oddělené účty?

Když budete někomu půjčovat mobil, také z výpisu budete těžko identifikovat cizí hovory (ano, občas to jde podle neznámého čísla volaného - ale systémovou podporu v identifikaci volajícího ve výpisu mít nebudete).
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
incof
Příspěvky: 27
Registrován: stř 13. bře 2013 21:34:55

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od incof »

Problém na který já upozorňuji je na stránce "Přednastavená zpětná volání". Zkuste si definovat jedno přednastavené zpětné volání pro jednu linku a potom pro druhou linku.
Pokud se následně znovu podíváte na tu stránku, není nikdo schopen zjistit, které přednastavené volání platí pro kterou linku, resp. která linka provede které zpětné volání - filtr dle linky v záhlaví stránky nefunguje!
Můžete přepínat linky jak chcete a vždy uvidíte všechna přednastavená zpětná volání pro všechny linky na jedné hromadě.
Nezbývá než si to prostě nějak pamatovat nebo poznačit do poznámky u každého zp. volání.
Pokud to zapomenete, musíte vše vymazat a definovat znovu.

Dříve toto fungovalo správně a při výběru linky se zobrazila jen ta přednastavená zpětná volání, která byla prováděna tou konkrétní linkou.
V současné době to nefunguje korektně.
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od 5uch »

Mluvíte o stránce s nastavením na https://www.odorik.cz/ucet/nastaveni_volani.html ?

Neměl jsem problém nastavit prozvonění na jedno a to samé číslo ze dvou různých čísel a pak je odlišit - ve správě je sloupec "telefonní číslo, ze kterého prozvoníte".

Spíše mne napdá, co by se stalo, kdyby se stejná kombinace "prozvánějící + prozváněcí číslo" nastavilo s různými spojovanými čísly na více uživsatelských účtech (tj. např chaos vzniklý v rámci nastavení rodiny...)
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od mobilemanic »

5uch: Dlouho jsem se snažil pochopit o co se v tomto případě jedná a nakonec asi tuším:

Jde o to, že při zadávání přednastavených zpětných volání chybí políčko pro výběr linky, na kterou se hovor účtuje, resp. z kterého telefonního čísla/linky oba odchozí hovory jdou. A místo tohoto pole se použije informace ze seznamu, která je zrovna vybraná nahoře - z té vybrané linky pak hovor odchází.

A jádrem problému je zřejmě to, že ta linka po zadání v tom seznamu není nijak vidět.
incof
Příspěvky: 27
Registrován: stř 13. bře 2013 21:34:55

Re: Vypis volani - callback z vice mob. cisel?

Příspěvek od incof »

V mém případě se jedná o tento problém:
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=18&t=2394
Odpovědět