Klikací logo

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Klikací logo

Příspěvek od Hooonza »

Dobrý den, škoda, že po kliknutí na logo Odoriku nahoře vlevo na odorik.cz se neotevře titulní stránka, jak bývá jinak zvykem.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Klikací logo

Příspěvek od MaT »

Tak to bych také docela uvítal, občas se chci dostat na hlavní stránku a nakonec to většinou řeším tak, že jdu do adresního řádku a prostě zadám odorik.cz...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Klikací logo

Příspěvek od Pitomec »

Já bych zase uvítal, kdyby se na úvodní stránku Odoriku dalo dostat i z uživatelského účtu (a jinak, než s nutností se odhlásit).
Obrázek
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Klikací logo

Příspěvek od MaT »

Pitomec: Jo, to bych také rád. A ono se dostat dá i bez odhlášení - právě tím, že se napíše znovu adresa odorik.cz (nebo www.odorik.cz).
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Klikací logo

Příspěvek od Largon »

Dobrý den, odkaz k logu na http://www.odorik.cz jsme přidali. Díky za námět.

Ohledně odkazu z uživatelského rozhraní na odorik.cz, nenapadá mě, kam by se to v hlavičce stránky mohlo přidat, aby to nepůsobilo rušivě. Stačil by odkaz někde v rozcestníku?
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Klikací logo

Příspěvek od Pitomec »

Jak je nahoře obrázek telefonu a nápis "Uživatelská nastavení", tak to šoupnout trochu doprava a klikací logo Odoriku (které je i zde) dát na uvolněné místo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Klikací logo

Příspěvek od Zedna »

Largon píše:Dobrý den, odkaz k logu na http://www.odorik.cz jsme přidali. Díky za námět.

Ohledně odkazu z uživatelského rozhraní na odorik.cz, nenapadá mě, kam by se to v hlavičce stránky mohlo přidat, aby to nepůsobilo rušivě. Stačil by odkaz někde v rozcestníku?
Jen postesknuti:

Tento namet/pripominku jsem zde mel uz pred vic nez 2 roky:
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=34&t=605

Je videt, ze moje pripominky jsou narozdil od tech jinych, byt stejnych, zcela ignorovany :-(
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: Klikací logo

Příspěvek od Hooonza »

Naopak, na Váš starý podnět jsem si vzpomněl, když jsem viděl, že to pořád ještě nejde, proto jsem svůj nápad poslal, jinak bych to asi nechal tak :)
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Klikací logo

Příspěvek od JPT »

Zedna píše:
Je videt, ze moje pripominky jsou narozdil od tech jinych, byt stejnych, zcela ignorovany :-(
No já mám zase pocit, že moje :-) Ty pocity má asi každý podobné. To s tím logem mě taky napadlo už dávno, ale nepsal jsem to, aby to nebylo označeno za zbytečnost...
Odpovědět