automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Pitomec »

Toto mám v pohodě, dokud úplně nezavřu okno prohlížeče, tak můžu chodit mezi libovolnými stránkami a při kliknutí na Odorik (viz ten odkaz, který jsem uvedl) se dostanu zpátky do účtu a stále přihlášen (skočí to na Rozcestník).
Obrázek
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od MaT »

Roger73 píše:Oni mají v tomhle ohledu úzkostlivější zabezpečení účtu zákazníka než internetbanking od Fiobanky.
Jste si fakt jistý? Co když jde spíš o nastavení Vašeho prohlížeče? Třeba aby mazal cookies pro daný web jakmile daný web "opustíte"? Nebo si zkuste nainstalovat něco jako Firebug a podívat se, jaká je "time to live" pro cookies, kterou posílá server...
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Roger73 »

MaT píše:
Roger73 píše:Oni mají v tomhle ohledu úzkostlivější zabezpečení účtu zákazníka než internetbanking od Fiobanky.
Jste si fakt jistý? Co když jde spíš o nastavení Vašeho prohlížeče? Třeba aby mazal cookies pro daný web jakmile daný web "opustíte"? Nebo si zkuste nainstalovat něco jako Firebug a podívat se, jaká je "time to live" pro cookies, kterou posílá server...
no Mate, já tomu takhle odborně nerozumím, ale žádna zvláštní nastavení prohlížeče jsem neprováděl. jak se mi nainstaloval z instalačního souboru, tak je, případně nějaká automatická aktualizace. Fakt prostě je, že internetbanking Fiobanky mě nevyhodí třeba ani po 5 dnech, když jeho stránku opustím a znovu se na ni vracím, zatímco odorik.cz mne ve stejném případě (odchodu a návratu na stránku) vyhodí už po minutě
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Zedna »

Ja resim automaticke prihlasovani k uctu na webu tak, ze vzdy nejprve pustim aplikaci odorik.exe, kde mam ulozene prihlaseni a
v nem pak kliknu na tl. Historie nebo Kontakty, ktere mne prenese do uz prihlaseneho weboveho rozhrani v prohlizeci.
Pak uz se v tom webovem rozhrani prepnu kam potrebuji.
Takto to delam uplne vzdy, takze uz ani nevim, kde a jak bych se prihlasoval normalne.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Largon »

Já si myslím, že problém je trochu někde jinde. Nevracíte se náhodou vždy na http://www.odorik.cz?

Jde totiž o to, že máme jako by dvě různé webové stránky/aplikace: Na odorik.cz je formulář pro přihlášení přes PIN do odorik.cz/ucet/, ale vlastně vás to přesměruje jen do té druhé aplikace. Aby bylo vidět, že jste již přihlášený i přímo na http://www.odorik.cz, tak bychom museli asi sloučit obě aplikace do jedné.

Pokud se v prohlížeči vrátíte zpět na http://www.odorik.cz/ucet, tak byste měl zůstat přihlášen.
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Forrrest »

Stejně by byla fajn možnost "trvalého přihlášení" - tak jako to má Seznam, Google, Vodafone (Park) a další.
Odpovědět