automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Roger73 »

Dobrý den, jak si mohu nastavit, abych byl automaticky přihlášen ve svém účtu Odorik při každé nové návštěvě Vašich stránek odorik.cz ze svého počítače?
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od mobilemanic »

Nastavení účtu -> Uživatelské údaje -> automatické odhlášení při nečinnosti

a tam si nastavte co nejdelší interval než se to odhlásí.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Pitomec »

Já tam mám nastaveno "nikdy", ale stejně se to čas od času odhlásí. Stejně jako u tohoto fóra, kde fakt nechápu, proč po nějaké době dojde taky k samovolnému odhlášení :roll:
Obrázek
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od lifdo69 »

odhlašování fóra potvrzuju, taky mě to občas udělá.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od MaT »

Tak jednou za čas se asi ta session cache na serveru prostě promaže. A nebo vám jednou za čas prohlížeč promaže cookies...
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Roger73 »

Pitomec píše:Já tam mám nastaveno "nikdy", ale stejně se to čas od času odhlásí. Stejně jako u tohoto fóra, kde fakt nechápu, proč po nějaké době dojde taky k samovolnému odhlášení :roll:
Tak v té nabídce Nastavení účtu -> Uživatelské údaje mám nastaveno automatické odhlášení při nečinnosti na hodnotu "Nikdy" a stejně se pokaždé musím přihlašovat znova. dejme tomu, že do svého účtu Odorika chodím ze stejného PC každý druhý den, neodhlašuji se, a stejně musím pokaždé vyplnit heslo, které si prohlížrč navíc nezapamatuje.
Chodí to u vás taky tak? Nebo se někomu daří zůstat zalogovaný ve svém účtu delší dobu?
Případně kde bych si mohl ještě něco nastavit, aby mne to pokaždé nevyhodilo? Díky
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Pitomec »

Při kliknutí na dané Uživatelské jméno mám Heslo vyplněné (IE11), ale to odhlašování se cca jednou za 14 dní děje pořád.
Obrázek
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Roger73 »

Pitomec píše:Při kliknutí na dané Uživatelské jméno mám Heslo vyplněné (IE11), ale to odhlašování se cca jednou za 14 dní děje pořád.
Já teda před přihlašováním na stránkác h odorik.cz nevidím ani žádné Uživatelské jméno, mám tam vpravo nahoře napsáno jenom Váš PIN:, dále kolonka na vyplnění a tlačítko "přihlásit". Ta kolonka se mi sama nikdy nevyplní. Mám u Odorika pouze jeden účet. Používám teď Firefox 31.0.
Jak píšu neodhlašuje se mi to až po nějakých 14 dnech, ale v podstatě to přihlášení nevydrží ani den, možná ještě kratčí dobu. Tak nevím, kde je chyba...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Pitomec »

Já myslel, že se bavíš o fóru. Ale i pokud o účtu, tak to jde zde: https://www.odorik.cz/ucet/?login_method=credentials
Obrázek
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: automatické přihlašování do svého účtu Odorik na webu

Příspěvek od Roger73 »

Pitomec píše:Já myslel, že se bavíš o fóru. Ale i pokud o účtu, tak to jde zde: https://www.odorik.cz/ucet/?login_method=credentials
no nepomohlo to, i když se mne prohlížeč zeptal na zapamatování hesla a já souhlasil. Prostě mne odorik.cz nenechá přihlášeného. Stačí z přihlášeného stavu skočit na jinou webovou stránku, pak znovu na odorik.cz a už jsem zase vyhozenej. Už si nevím rady, co s tím. Oni mají v tomhle ohledu úzkostlivější zabezpečení účtu zákazníka než internetbanking od Fiobanky.
Odpovědět