Problém při zadávání PINu

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Problém při zadávání PINu

Příspěvek od Forrrest »

Pole pro vyplňování PINu má problém s vkládáním obsahu systémové schránky. Na hlavní stránce jsem např. vložil ze schránky tel. číslo a chtěl dopsat 4číselnou koncovku PINu, ale po stisku klávesy se pole smazalo. Aspoň to lze obejít tak, že člověk vloží ze schránky celý PIN a klikne na "Přihlásit". Tento způsob ovšem nefunguje při potvrzování objednávky z eshopu. Po vložení PINu je tlačítko "Ověřit PIN" sice "enabled", reaguje na stisknutí, ale nic neprovede. Je to trochu matoucí - člověk čeká, čeká... a nic. A zřejmě ne každého napadne, že je třeba v poli nejdříve stisknout klávesu. Mimochodem, tím se opět vymaže případný dříve vložený text :(
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Problém při zadávání PINu

Příspěvek od MaT »

Že to tam nejde zkopírovat mi také trochu vadí. Ono to logování se telefonním číslem a PINem v jednom poli (místo obvyklého loginu a hesla) je vůbec takové zvláštní. Naštěstí se to dá obejít - můžete používat tenhle formulář: https://www.odorik.cz/ucet/?login_method=credentials

Ten má i tu výhodu, že pak si prohlížeč může zapamatovat login a heslo a příště už je nemusíte vyplňovat (doporučuji využívat pokud máte počítač sám pro sebe a nebo data svého prohlížeče nějak jinak zajištěná).

Podle mě tam nejvíc problémů dělá JavaScript, který se snaží místo posledních 4 znaků zobrazovat hvězdičky. Někdy bych se bez této funkcionality i obešel, většinou za mnou nikdo nestojí. :-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém při zadávání PINu

Příspěvek od xsouku04 »

Myslím, že bychom mohli umožnit tuhle funkcionalitu vypnout. Nějakou speciální klávesou nebo kliknutím.
Odpovědět