Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů?

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů?

Příspěvek od xsouku04 »

Mám zde emailový návrh, zrušit tento sloupeček.
Jde o to, že nejlepší přehled o tom, za co jste utratili, získáte v menu Výpis volání -> Statistika
a u samotných hovorů je sloupeček "kredit po" spíše matoucí. Kredit je totiž strháván v jiném pořadí, než v jakém je řazen výpis hovorů (strháván je v pořadí, v jakém hovory končily), a jednak tam také některé výdaje chybí. Jako např. za data , za čísla za aktivní simkartu a pod. Tedy může to budit dojem, že se někam peníze ztrácí.

Cituji žádost našeho zákazníka zaslanou emailem:
uvítal bych, kdyby v přehledu volání buďto nebyl zobrazen sloupec "stav kreditu po" (není to vlastně vůbec potřeba, když je vypsána "cena volání"), anebo ještě lépe, pokud by výpis zobrazoval všechny pohyby kreditu. Tj také mobilní data (stačí souhrně jednou denně) a denní poplatek za SIM. Když na tabulku člověk kouká, nemůže se pak dopočítat, poněvadž tyto položky se nezobrazují.

Pokud je člověk u odoriku prvně a nemá ještě důvěru ve správnost vyúčtování, pak musí zoufat, že vyúčtování opět nerozumí a může chtít opět měnit operátora. Ale i pro "staré známé" uživatele by bylo lepší, kdyby tabulka výpisu nepůsobila, jako když je něco špatně v můj neprospěch.
Co na to ostatní?
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: Zrušit sloupeček stave kreditu po ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Kabek »

Po přihlášení mám vpravo nahoře stav kreditu, pak si myslím, že v tabulce přehledu volání ten poslední sloupek je opravdu zbytečný.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zrušit sloupeček stave kreditu po ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Kristovec »

Mně vyhovoval,ale asi to bez něj vydržím.
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Zrušit sloupeček stave kreditu po ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Dollphinka »

Tento sloupeček může být velmi matoucí a případně odradí nové neznalé zákazníky, kteří nemají důvěru. Ovšem pokud se zeptají, je lepší jim ukázat, že hovory se odečítají v různém pořadí, ale cena pořád souhlasí. Tudíž to naopak poté tu důvěru vzbuzuje.
Navrhovala bych, aby byl sloupeček defaultně vypnut a uživatel by měl možnost si jej ve filtru zapnout. :) Někteří si chtějí vzít tu kalkulačku a prokousávat se celým výpisem :D
tomplee
Příspěvky: 37
Registrován: úte 16. črc 2013 12:12:29

Re: Zrušit sloupeček stave kreditu po ve výpise hovorů?

Příspěvek od tomplee »

Já bych ho nechal.
jirka
Příspěvky: 87
Registrován: stř 09. lis 2011 12:02:03

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od jirka »

Též bych ho nechal
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od xsouku04 »

Ještě je zde možnost to nechat, ale do záhlaví sloupečku přidat bublinu s vysvětlením jak se tento sloupeček správně vyložit, aby nevznikaly záhady a podezření na špatné účtování.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Pitomec »

Hlavně bych konečně zavedl možnost skrytí hovorů s nulovou cenou...
Obrázek
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od MaT »

Mně tam ten sloupec vůbec nevadí. Pokud někomu ano, tak ať se na něj nedívá. :-) Ale vážně - to upozornění by tam klidně být mohlo - ať už jako tooltip, tak klidně i jedna červená větička někdy nad nebo pod tabulkou... A nebo kdyby s tím někteří uživatelé opravdu měli takový problém, byl by takový problém to přidat jako do nějakou volbu do nastavení uživatele? Jeden sloupeček navíc někde v nějaké SQL tabulce a pak při zobrazení jedna podmínka navíc...
sonix
Příspěvky: 21
Registrován: ned 17. bře 2013 20:34:58

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od sonix »

Jsem pro zachování.
Spíš bych uvítal, kdyby byl callback graficky označek jinak než jako 2x odchozí volání. Např. tak, jak jsem znázornil v obrázku - aby bylo vidět, že ty dva hovory patří k sobě.
Přílohy
sipky.JPG
sipky.JPG (1.61 KiB) Zobrazeno 6599 x
Odpovědět