Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů?

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od helmut.niederman »

Jsem pro zachování, tečka.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od mobilemanic »

Ježiš NECHAT :-D Kde jinde zjistím stav kreditu k určitému datu, než tady?
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od alfi »

Já jsem taky pro zachování, příp. naopak i doplnění jakéhokoliv seznamu, kde lze sledovat=ověřovat postupné čerpání kreditu všemi možnými způsoby. K nesrovnalostem bude docházet vždycky - já sám už jsem viděl např. nepřesný výpočet 30 denní útraty pro denní paušál - tuším tehdy zlobilo přepočítávání datových balíčků vs. plateb za MB, nebo hovory z mobilní sítě do odoriku zadarmo, které nejspíš zadarmo být neměly apod. Ale neřešil jsem to, drobné chyby tam asi vždycky budou :-( Tedy čím detailnější výpis bude na jednom místě, tím lépe pro odhalování chyb.
(v bance taky nemáte zvlášť výpisy příjmů, výdajů, inkas a pravidelných plateb, které vzájemně nejde porovnat - protože potom by se koncový uživatel nikdy nedopočítal, jestli je výsledek správně nebo ne a pak by takové bance moc nevěřil :-) ).
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od JPT »

Nechat. A nebo udělat přepínač "Základní" a "Rozšířené" zobrazení/nastavení a v základním ořezat klidně cokoliv, ale v rozšířeném různé "vymoženosti" nechat.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Largon »

A co to třeba přesunout do bubliny k ID hovoru?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od xsouku04 »

Largon píše:A co to třeba přesunout do bubliny k ID hovoru?
Tohle mi přijde jako dobrý kompromis. Nebude to rozptylovat začátečníky, ale pokud bude chtít někdo rozklíčovat, kolik mu bylo strženo za nějaký např. callbackem spojený hovor, může se to hodit.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Zedna »

Largon píše:A co to třeba přesunout do bubliny k ID hovoru?
Nesouhlasim, to neni kompromis. Prehlednost vypisu by se tim ztratila.

Rozhodne jsem pro zachovani soucasneho stavu, tedy zobrazovat i stav kreditu po hovoru.
Maximalne pridat vysvetlujici bublinu k tomu sloupci.
Ja nepouzivam SIM Odorik, ale jen VOIP Odorik, takze u mne ten stav kreditu je vzdy spravne a tento udaj by mi velmi chybel.

Jak uz bylo receno, komu ten sloupec vadi, at se na nej nediva.
Jako lepsi reseni pro pripad, ze by to chtel Odorik vazne odstranit bych videl moznost volby v nastaveni, zda tento udaj zobrazovat nebo ne.

Jak uz uvedli i jini v tomto vlakne, jako rozhodne prinosnejsi upravu vypisu hovoru bych videl:
- zachovat zobrazeni udaje "kredit po"
- pridat volbu "jen hovory s nenulovou cenou"
- zvyraznit spolu souvisejici hovory callbacku (treba ikonkou)
Naposledy upravil(a) Zedna dne stř 12. lis 2014 11:38:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zrušit sloupeček

Příspěvek od Zedna »

mobilemanic píše:Ježiš NECHAT :-D Kde jinde zjistím stav kreditu k určitému datu, než tady?
Presne tak!
Takhle jedinym pohledem do vypisu zjistim pekne prehledny prubeh zustatku v case.

To odstraneni toho sloupce by bylo jednoznacne zhorseni sluzby zakaznikum a doufam, ze k tomu nedojde.
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od Forrrest »

Taky nesouhlasím s odstraněním sloupce - pro základní přehled o útratách je nenahraditelný. A pokud by měl někoho "vystrašit", vyřešilo by to:
xsouku04 píše:Ještě je zde možnost to nechat, ale do záhlaví sloupečku přidat bublinu s vysvětlením jak se tento sloupeček správně vyložit, aby nevznikaly záhady a podezření na špatné účtování.
Btw, věřím tomu, že takových "pomalejších" zákazníků, kterým by to nedocvaklo a báli by se, že jsou okrádáni, určitě moc nebude. A vysvětlivka je uklidní. Do bubliny po najetí myší bych dal stručné info, po kliknutí by se zobrazilo podrobné vysvětlení o tom, proč je to takto řazeno a kde lze zjistit další (zde nezobrazené) výdaje, plus odkazy.
vce
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 13. lis 2014 18:28:12

Re: Zrušit sloupeček "stav kreditu po" ve výpise hovorů ?

Příspěvek od vce »

xsouku04 píše:Ještě je zde možnost to nechat, ale do záhlaví sloupečku přidat bublinu s vysvětlením jak se tento sloupeček správně vyložit, aby nevznikaly záhady a podezření na špatné účtování.
Já bych byl právě pro tuto možnost. Zachovat sloupec, ale přidat toto vysvětlení. :)
Odpovědět