Nelze se přihlásit mob. číslem a heslem

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Nelze se přihlásit mob. číslem a heslem

Příspěvek od Forrrest »

...ale přitom s přihlášením přes PIN problém nebyl :shock: Účet č. 7004583, před pár minutami.
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Nelze se přihlásit mob. číslem a heslem

Příspěvek od Dollphinka »

Vyskakuje Vám hláška "Přiliš mnoho neplatných pokusů o přihlášení."? Zkuste pár minut počkat, systém přihlášení odblokuje sám.
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Re: Nelze se přihlásit mob. číslem a heslem

Příspěvek od Forrrest »

To je sice pravda, ale je to jen důsledek toho výše zmíněného. S PINem jsem se přihlásil napoprvé, ale s číslem/heslem (které jsem jednoduše zkopíroval z prvních 9 a posl. 4 číslic PINu, potom jsem zkoušel i opsat ručně - chyba tam určitě nebyla) to z nějakého důvodu nešlo.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze se přihlásit mob. číslem a heslem

Příspěvek od xsouku04 »

Forrrest píše:To je sice pravda, ale je to jen důsledek toho výše zmíněného. S PINem jsem se přihlásil napoprvé, ale s číslem/heslem (které jsem jednoduše zkopíroval z prvních 9 a posl. 4 číslic PINu, potom jsem zkoušel i opsat ručně - chyba tam určitě nebyla) to z nějakého důvodu nešlo.
Poučka, že heslo jsou vždy poslední čtyři číslice PINu platí jen pro nový účet s jednou linkou. Heslo si můžete totiž zvolit libovolné a může být tak na PINu nezávislé. Heslo se mění v menu Nastaven účtu-> Uživatelské údaje, PIN se mění u linek. Ke každé lince je možné mít jiné poslední 4 číslice PINu.

Pin je ke každé lince, kdežto heslo k účtu.

Nyní doporučuji počkat do zítřka, až se počet pokusů za posledních 24 zmenší a půjde se přihlásit.
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Re: Nelze se přihlásit mob. číslem a heslem

Příspěvek od Forrrest »

Aha, díky za vysvětlení, teď už to dává smysl :) Možná byste mohli napsat nějaké podobné info ve formě bublinové nápovědy přímo k parametru "heslo" do toho nastavení uživat. údajů.
Odpovědět