Zrušení linky

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
dracek
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. pro 2013 16:02:03

Zrušení linky

Příspěvek od dracek »

Lze nějak zrušit nepoužívané linky pro lepší přehlednost?
Ve webové administraci se mi to nedaří nalézt.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení linky

Příspěvek od xsouku04 »

Ne. Uvažovali jsme jen o možnosti skrýt si linku, ale ani to jsme neudělali.
Naše obavy jsou v tom, že by si spousta lidí své linky poskrývala a pak by se divila.

Doporučuji si nepoužívanou linku pojmenovat NEPOUŽÍVANÁ. Apoň to bude jasnější.
Jinak je můžeme přenést na jiný účet, ale přímo mazat je nehodláme, abychom si nepoškodili integritu databáze. (pak by např. mohly existovat hovory uskutečněné na neexistující lince).
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Zrušení linky

Příspěvek od JPT »

Napadlo mě, že co kdyby se zrušení linky provedlo tím, že by se přesunula na nějaký Váš (nově pro tento účel vytvořený) účet ?
dracek
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. pro 2013 16:02:03

Re: Zrušení linky

Příspěvek od dracek »

JPT píše:Napadlo mě, že co kdyby se zrušení linky provedlo tím, že by se přesunula na nějaký Váš (nově pro tento účel vytvořený) účet ?
To je dobrý nápad, já uvažoval o vytvoření dalšího účtu "Trash" a přesunutí smazaných linek do něj, ale tohle by bylo systémovější a pro uživatele přívětivější.
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Zrušení linky

Příspěvek od JPT »

Já mám nejvíc linek na jednom účtu 3, takže mě by stačilo to prostě nepoužívat nebo naspat "NEPOUŽÍVANÁ". Pokud bych jich měl víc, tak by třeba stačilo dát před jméno "Zrušeno" a tím by se to zařadilo na konec tabulky. To by, ale muselo jít řadit podle názvu a abecedy. Abych musel vytvářet speciální "mazací" účet to už bych musel mít těch linek fakt moc a nějak aktivně s nima pracovat.

Ten účet "Trash" je přesně to samé, jen by byl jeden účet spravovaný Odorikem a nemusel by si každý takový účet vytvářet sám. A vlastně uživatelovi jde o smazání z jeho účtu. Co s tím udělá Odorik na úrovni systému ho už určitě nebude zajímat.

A nebo by se dala vytvořit pro každý účet nová tabulka "Smazané linky" a tam by se přesunuly ty co uživatel smazal. Dá se to vymyslet všelijak.
Odpovědět