Rychlé kontakty

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
BobS

Re: Rychlé kontakty

Příspěvek od BobS »

Dobrý den,
prosím o radu, jak vkládat do Rychlých kontaktů tel.čísla samostatně pro každou linku zvlášť. Roletková nabídka mých linek tam sice je, ale výsledný seznam zkrácených voleb je vždy stejný. Ať přidám, uberu či zedituju jakoukoliv zkrácenou volbu, promítne se to vždy do všech linek.
Děkuji!
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Rychlé kontakty

Příspěvek od Largon »

Dobrý den,
roletka s výběrem linek je tam jen pro výběr čísla, na které bude spojován callback.

Momentálně jsou rychlé kontakty sdílené napříč všemi linkami. V API už počítáme s tím, že bude možné mít rychlé kontakty různé pro jednotlivé linky, ale zatím na tom nepracujeme.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Rychlé kontakty

Příspěvek od luky »

to by bylo dobré, kdybych si mohl určit jestli budu mít jedny kontakty pro všechny linky, nebo pro každou linku zvláště. Hlavně pokud jinou linku používají jiní lidé, tak tam budou mít jen svoje čísla
BobS

Re: Rychlé kontakty

Příspěvek od BobS »

Souhlas s Lukym. Chtěl jsem mít jeden společný účet pro celou rodinu, ale samostatně definovatelné linky. Takto abych pro každého člena zakládal speciální odorik účet...
faustroland
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. črc 2013 11:48:55

Re: Rychlé kontakty

Příspěvek od faustroland »

BobS píše:Dobrý den,
prosím o radu, jak vkládat do Rychlých kontaktů tel.čísla samostatně pro každou linku zvlášť. Roletková nabídka mých linek tam sice je, ale výsledný seznam zkrácených voleb je vždy stejný. Ať přidám, uberu či zedituju jakoukoliv zkrácenou volbu, promítne se to vždy do všech linek.
Děkuji!
Také se přimlouvám za možnost mít separátní rychlé kontakty pro každou linku zvlášť - plánuju doma zavést každému linku a chtěl bych to mít pod jedním účtem.
buric.zdenek
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20. bře 2013 13:18:57

Rychlé kontakty - volání přes jiný účet Odorik

Příspěvek od buric.zdenek »

Dobrý den,

nedaří se mi nastavit do rychlého kontaktu možnost volání přes jiný účet odorik. Postupuju podle nápovědy a vkládám telefonní číslo v tomto tvaru sipa:číslo_odorik:heslo_SIP:volane_cislo@sip.odorik.cz . Jde mi o případ, kdy chci z kterékoliv linky vytočit nějaké číslo ale pořád s mou identifikací...

Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Rychlé kontakty - volání přes jiný účet Odorik

Příspěvek od Largon »

buric.zdenek píše:Dobrý den,

nedaří se mi nastavit do rychlého kontaktu možnost volání přes jiný účet odorik. Postupuju podle nápovědy a vkládám telefonní číslo v tomto tvaru sipa:číslo_odorik:heslo_SIP:volane_cislo@sip.odorik.cz . Jde mi o případ, kdy chci z kterékoliv linky vytočit nějaké číslo ale pořád s mou identifikací...

Děkuji za radu.
Dobrý den,
v rámci jednoho účtu můžete využít sdílené identifikace linky.
buric.zdenek
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20. bře 2013 13:18:57

Re: Rychlé kontakty - volání přes jiný účet Odorik

Příspěvek od buric.zdenek »

Largon píše:
buric.zdenek píše:Dobrý den,

nedaří se mi nastavit do rychlého kontaktu možnost volání přes jiný účet odorik. Postupuju podle nápovědy a vkládám telefonní číslo v tomto tvaru sipa:číslo_odorik:heslo_SIP:volane_cislo@sip.odorik.cz . Jde mi o případ, kdy chci z kterékoliv linky vytočit nějaké číslo ale pořád s mou identifikací...

Děkuji za radu.
Dobrý den,
v rámci jednoho účtu můžete využít sdílené identifikace linky.
Děkuji :) To je přesně, co jsem potřeboval!!
Odpovědět