Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
Pub.lbc
Příspěvky: 69
Registrován: ned 01. zář 2013 23:14:51
Bydliště: Liberec

Re: Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Příspěvek od Pub.lbc »

volani.webnode.cz píše:Co dělám špatně? Tato hláška:
Připojování... RUN
IOException
javax.microedition.pk
i.CetrificateException:
Certifikate failded
verifikation

Je to stará nokie.. Možná poslední verze bez certifikátu? Kde jí stáhnu?
Nastavení jsem zkoušel různě upravovat - marně :)
Nevím jaký máte certifikát na mysli. U JAVY v mobilních telefonech je problém nejednotné implementace, tj. každý telefon se může chovat zcela jinak (bezpečnost i ošetření chyb).
Také nevím o jakou nokii se jedná.

Podle mne se jedná o chybu při připojování na zabezpečený server https, tedy používáte aplikaci "CallBack_OdorWA" ?
Zkuste aplikaci CallBack_Odorik na začátku této diskuze http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=19&t=1996#p15691
Doporučuji instalaci bez certifikátu (instalace pouze s JAR souborem)
volani.webnode.cz
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. pro 2014 0:12:38

Re: Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Nokia 6303 clasic.

Použil jsem http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=19&t=1996#p15691 stáhl jsme oboje a instaloval přes nokia aplication instaler (součást starého programu nokia PC suite). A při spuštění v telefonu to píše: Certifikát není v telefonu nebo na SIM kartě.

A Předtím se jednalo opravdu o CallBack_OdorWA
Pub.lbc
Příspěvky: 69
Registrován: ned 01. zář 2013 23:14:51
Bydliště: Liberec

Re: Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Příspěvek od Pub.lbc »

volani.webnode.cz píše:Nokia 6303 clasic.

Použil jsem http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=19&t=1996#p15691 stáhl jsme oboje a instaloval přes nokia aplication instaler (součást starého programu nokia PC suite). A při spuštění v telefonu to píše: Certifikát není v telefonu nebo na SIM kartě.

A Předtím se jednalo opravdu o CallBack_OdorWA
Nokii nemám, ale testoval jsem to na té, kterou máte bez problémů.

Pokud
volani.webnode.cz píše:stáhl jsme oboje
myslíte stažení "CallBack_Odorik.jar" a "CallBack_Odorik.jad" a instalaci s oběma soubory tak zkuste

a) odinstalovat aplikaci z telefonu a instalaci pouze se souborem "CallBack_Odorik.jar" (JAD soubor by neměl být v adresáři s JAR souborem)

nebo

b) v souboru "CallBack_Odorik.jad" je uložna informace o certifikátu viz následující text, který vymažte, a měla by fungovat instalace i s JAD souborem

Kód: Vybrat vše

MIDlet-Certificate-1-1: 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
MIDlet-Jar-RSA-SHA1: fmV48zHbicggGFTvxJ/QXhJc40wdINCqENwGfYj+bAsMcwOK9055970/kmKP71NrMeeyNC9tjt8rEt9Spn/t37qujY8fHxxlVNWxFt91faY/mz80ooyA+NKw+h4YLaV4ZofsEMgDljaidl9KVQUF1uK4QeAoTgtv16PG3Aq6SQIdVAAGRf7rMTtK8Md0uzGqkbldr6D8bm9UCJkBPogeIgAVRm6yNJRkrAVbz7BiYX9iH2PuGkX90iXmGuHd18pMmcO1Jxk5QLY6AuFwi6XWRf3FUistOYK89/R5H9tXcg9Q2PWIBdD8SwbaGE45IyRlAXHe/IrvAlsn38Uj17AQgQ==
volani.webnode.cz
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. pro 2014 0:12:38

Re: Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Pomohlo, ale nevím jak to nastavit.
V nastavení je Číslo příjemce. To je nějaký výchozí volba komu chci volat? Proč se to neukazuje v rozhraní programu mimo nastavení?
Přihlašovací čsílo a heslo mám dát co? Mám druhou linku a CLIP svého mobilu. A heslo jde dát jen 4 znaky a čísla. Heslo pro mou linku je delší a sou tam písmenka.
Pub.lbc
Příspěvky: 69
Registrován: ned 01. zář 2013 23:14:51
Bydliště: Liberec

Re: Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Příspěvek od Pub.lbc »

volani.webnode.cz píše:Pomohlo, ale nevím jak to nastavit.
V nastavení je Číslo příjemce. To je nějaký výchozí volba komu chci volat? Proč se to neukazuje v rozhraní programu mimo nastavení?
Přihlašovací čsílo a heslo mám dát co? Mám druhou linku a CLIP svého mobilu. A heslo jde dát jen 4 znaky a čísla. Heslo pro mou linku je delší a sou tam písmenka.
"Číslo příjemce" - je telefonní číslo pro vyvolání callbacku pomocí sms, při inicializaci přes internet není potřeba
"přihlašovací číslo" - část pinu pro přihlášení do účtu odorik(číslo linky nebo mobilu), bez posledních 4 čísel
"přihlašovací heslo" - poslední 4 čísla z PINu pro přihlášení k účtu odorik

poznámka: pro inicializaci zt dané linky by mělo fungovat vygenerování PINu k dané lince, ale nemám to vyzkoušené
volani.webnode.cz
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. pro 2014 0:12:38

Re: Vlastní JAVA Callback Aplikace přes internet a SMS

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Díky. Funguje.
Odpovědět