Informace o lince

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
Odpovědět
tonda
Příspěvky: 53
Registrován: úte 19. bře 2013 22:03:29

Informace o lince

Příspěvek od tonda »

Dobrý den,

existuje API, které by k lince vrátilo více informací - např. přidělené číslo, její identifikace při odchozím hovoru (clip), nastavený pin, pojmenování linky,... ? V dokumentaci jsem našel jen možnost získání seznamu linek http://www.odorik.cz/w/api:lines

Uvažuji o přidání podpory více linek do OdorAKu a výhledově bych na to v lednu mohl mít čas. Bez dosputného API to ale nemá význam.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Informace o lince

Příspěvek od Zedna »

Neco takoveho v API by se mi take libilo, takze se pridavam k teto prosbe o vylepseni API.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Informace o lince

Příspěvek od Largon »

Dobrý den,
zkuste GET na /lines.json. Je tam jméno, caller_id, public_number. S tím PINem nevím, proberu to s kolegy.

Udělám si čas na to, abych ten výstup zkontroloval a přidám to i do dokumentace.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Informace o lince

Příspěvek od Zedna »

Diky, vyzkousim ...

Slo by udelat i API funkci, ktera by podle zadaneho API jmena/hesla zjistila pro jakou linku je dane API heslo urcene?

Pokud vim, tak rozliseni linek v API je delane prave API heslem, tedy je bud globalni API heslo nebo API heslo pro danou linku.
Takze by se mi libilo, kdybych jako programator mohl napriklad pri vypisu hovoru pres API
dle zadaneho API hesla zjistit i o jakou linku se jedna a vypsat uzivateli i detaily teto linky (nazev linky + verejne cislo).
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Informace o lince

Příspěvek od Zedna »

Pripominam se s tou aktualizaci dokumentace pro GET /lines.json
http://www.odorik.cz/w/api:lines

Zaroven prosim i o pridani udaje "CLIP" - tzn. prirazeny CLIP k dane lince.
Odpovědět