EU neomezeně + 1 GB

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .

EU neomezeně + 1 GB

Příspěvekod Kristovec » čtv 07. zář 2017 18:56:48

To nabízí O2.SK za 20 €. Tarif O2 Strieborný Paušál.
Lze využívat na území celé Unie.
Za 45 € v Platinovém je 7 GB .

Právě došel e-mail s touto nabídkou.
Kristovec

Re: EU neomezeně + 1 GB

Příspěvekod aplet » čtv 07. zář 2017 19:51:09

Ja mám od t-com sk 1000 min 1000 sms 3GB 270 Kč. platí celé EU.
aplet

Příspěvekod Kristovec » čtv 07. zář 2017 20:29:14

aplet píše:Ja mám od t-com sk 1000 min 1000 sms 3GB 270 Kč. platí celé EU.

Aha,tak se T-M.SK polepšil. Jak vidět,u sousedů mobilní trh funguje!
Kristovec

Příspěvekod cizo » pát 08. zář 2017 9:56:23

aplet píše:Ja mám od t-com sk 1000 min 1000 sms 3GB 270 Kč. platí celé EU.

To cenové srovnání kulhá na obě nohy. V případě O2.sk se jedná o standardní ceníkovou nabídku https://www.o2.sk/volania/o2-pausal , v případě telekom.sk je srovnatelný tarif 3GB + neomezené volání do Telekomu + 250 min. jinam za 29,99€ https://www.telekom.sk/volania/happy#mo ... an-chooser (při pokusu o objednání se objeví 27,99€ +10€ jednorázově). Pokud se tedy zmiňujete o 270 Kč, jedná se zřejmě o jakousi neveřejnou nabídku a srovnat ji s veřejnou seriózně nejde. V Česku také někteří mají neomezené volání za 99 Kč a neprohlašujeme, že je tady levno.
cizo

Příspěvekod aplet » pát 08. zář 2017 21:23:50

pane cizo od t-com mame veskere sluzby co nabizeji a jsme u nich dlouho vice jako 10 let a platime jim hezke penize ,dnes jsem se ptal na infolince jestli jsem jediny co ma tenhle pausal a bylo mi receno ze je vice zakazniku co ho ma ale dava se jenom vernim zakaznikum .Pokud jste dluhodoby zakaznik t-com muzete ziskat neverejne pausaly za dobrou cenu nebo slevu.treba znam osobne cloveka co dostal pausal happy XL za 17eur bez mobilu a to je u nich cca 4 roky.je potreba ale jednat operatorom a domluvit se na cene ,jestli to funguje zde v CR to nevim ale v SR se da domluvit aspon dle mich skusenosti :o
aplet

Příspěvekod xsouku04 » sob 09. zář 2017 9:35:28

aplet píše:pane cizo od t-com mame veskere sluzby co nabizeji a jsme u nich dlouho vice jako 10 let a platime jim hezke penize ,dnes jsem se ptal na infolince jestli jsem jediny co ma tenhle pausal a bylo mi receno ze je vice zakazniku co ho ma ale dava se jenom vernim zakaznikum .Pokud jste dluhodoby zakaznik t-com muzete ziskat neverejne pausaly za dobrou cenu nebo slevu.treba znam osobne cloveka co dostal pausal happy XL za 17eur bez mobilu a to je u nich cca 4 roky.je potreba ale jednat operatorom a domluvit se na cene ,jestli to funguje zde v CR to nevim ale v SR se da domluvit aspon dle mich skusenosti :o

Jediný logický důvod, proč by mohl mít zákazník s delší historii lepší ceny za neomezené volání či velké balíčky, je ten, že operátor ví, že dotyčný moc nevolá a neomezeným voláním jej může přimět více utratit.

Ok, tedy dvojí ceny, ty veřejné a jiné lepší pro vyvolené existují na Slovensku také. To je v Česku také. Někdo má neomezené volání za 50 Kč/měsíc, někdo jiný za 500 Kč/měsíc nebo i dráž. Virtuálové nakupují za horší ceny než velká část koncových zákazníků. Na části zákazníků mobilní operátoři prodělávají a mastí si kapsu na zbytku, ale v průměru máme ceny rozumné :). Kdyby měli neomezené volání všichni za 50 Kč/měsíc, mobilní operátoři při současném plýtvání vším zkrachují.
A zákazník, pokud chce dobrou cenu u hlavního operátora, musí smlouvat jak na arabském tržišti. Pravda, že lidé, co mají lepší cenu než většina ostatních, jsou tím potěšeni, ale celkově je to trend nezdravý.
xsouku04
Administrátor

Zpět na Zajímavé služby, které neprovozuje Odorik.cz