Datová sim do 200 zemí.

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
mytonda
Příspěvky: 17
Registrován: stř 22. čer 2016 18:51:27

Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od mytonda »

Datová sim karta do 200 zemí. Za 15 euro, platnost kreditu 1 rok. https://surfroam.com
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8137
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od xsouku04 »

mytonda píše:Datová sim karta do 200 zemí. Za 15 euro, platnost kreditu 1 rok. https://surfroam.com
Vypadá to fakt dobře. Ceny hodně zemí 1 nebo 2 centy za MB, zaokrouhluje na 10 KB nahoru u každého datového spojení.
V ČR funguje, zdá se, jen Vodafone za cenu 1 cent, tedy pokud nějaký kredit zbude, jde využívat celkem slušně i v ČR.
Volat nejde, SMS lze jen přijímat na britském čísle.
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od EuroTEL *11 »

mytonda píše:Datová sim karta do 200 zemí. Za 15 euro, platnost kreditu 1 rok. https://surfroam.com
Je to legální provider ? Mohu mu svěřit údaje své bankovní karty ? Jak moc je to důvěryhodné pokud bych si tu SIMku objednal ?

Už máte někdo zkušenosti ( za jak dlouho přišla ? ) s objednávkou a doručením ?

Děkuji. :roll:
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od michaels »

EuroTEL *11 píše: Už máte někdo zkušenosti ( za jak dlouho přišla ? ) s objednávkou a doručením ?

Děkuji. :roll:
Já objednal před chvílí tak uvidím. Bankovní kartu jsem jim nesvěřil, platim jsem Paypalem (notabene stejně pak po platbě nastavuji limit na 0,-)
M.
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od EuroTEL *11 »

michaels píše:
EuroTEL *11 píše: Už máte někdo zkušenosti ( za jak dlouho přišla ? ) s objednávkou a doručením ?

Děkuji. :roll:
Já objednal před chvílí tak uvidím. Bankovní kartu jsem jim nesvěřil, platim jsem Paypalem (notabene stejně pak po platbě nastavuji limit na 0,-)
M.
Tak dejte vědět, až ji dostanete poštou domů. Já mám předplacenou bankovní kartu, tu jim můžu dát ona totiž stejně koncem července u ČSOB expiruje a mám teď novou a tu jim nedám :lol:
ventlas
Příspěvky: 45
Registrován: pon 10. zář 2012 15:29:14

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od ventlas »

xsouku04 píše:
mytonda píše:Datová sim karta do 200 zemí. Za 15 euro, platnost kreditu 1 rok. https://surfroam.com
Vypadá to fakt dobře. Ceny hodně zemí 1 nebo 2 centy za MB, zaokrouhluje na 10 KB nahoru u každého datového spojení.
V ČR funguje, zdá se, jen Vodafone za cenu 1 cent, tedy pokud nějaký kredit zbude, jde využívat celkem slušně i v ČR.
Volat nejde, SMS lze jen přijímat na britském čísle.
Zkusil jsem na odoriku datovkou od twistu volat a jde to..Takže to zkuste i zde.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8137
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od xsouku04 »

ventlas píše:
xsouku04 píše:
mytonda píše:Datová sim karta do 200 zemí. Za 15 euro, platnost kreditu 1 rok. https://surfroam.com
Vypadá to fakt dobře. Ceny hodně zemí 1 nebo 2 centy za MB, zaokrouhluje na 10 KB nahoru u každého datového spojení.
V ČR funguje, zdá se, jen Vodafone za cenu 1 cent, tedy pokud nějaký kredit zbude, jde využívat celkem slušně i v ČR.
Volat nejde, SMS lze jen přijímat na britském čísle.
Zkusil jsem na odoriku datovkou od twistu volat a jde to..Takže to zkuste i zde.
Když sami píší, že to nejde a ani na to nemají ceník, tak to asi opravdu nepůjde. Ale ono je to čím dál méně podstatné, když je možné volat stále pohodlněji přes internet.
S daty si vystačí čím dál více lidí. A mobilní telefonní číslo lze při nejhorším nepodmíněně přesměrovat na VoIP, nebo prostě hovory nechat zmeškat a až jste na kvalitním internetu (často Wifi přímo v ubytování), tak zavolat zpět.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od michaels »

Kartu jsem objednal v pondělí večer a dnes v pátek přišla poštou z Litvy nebo z Lotyšska - omlouvám se, obálku jsem v práci vyhodil a teď si nejsem jistý.
Nemusela se nijak aktivovat, jen jsem ji dal do telefonu, povolil na ni data v roamingu a funguje.
Přihlásilo se to do sítě Vodafone.

Zatím to sežralo 0,01€. Protože na Xiaomi se dá omezit, jaké aplikce mohou používat data v roamingu, dá se to takto jednoduše omezit pro Viber, Whatsup a mít tak jistotu, že data nesežere žádná jiná aplikace.
Nevím zatím co více napsat...

EDIT 16.7: SIMka funguje dál, není co vytknout. Pro manželku, aby byla online na Whatsup a mohli jsme si volat ideální volba. 15€ na rok bude tak akorát.
Naposledy upravil(a) michaels dne pon 16. črc 2018 13:10:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2570
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od Pitomec »

Vypadá to zajímavě, hlavně ten seznam států. Pak se z toho stává jakási univerzálka do světa. Asi taky objednám :)
Obrázek
Arne1
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03. dub 2019 21:46:46

Re: Datová sim do 200 zemí.

Příspěvek od Arne1 »

Tak jsem právě objednal. Doufám, že tu bude tak rychle jak kdosi psal, za 30 dnů už budu ze Srbska zpátky doma.

Mimochodem, platební karta se nedává jim, ale platební bráně a používají ověření přes banku (takže SMS)
Odpovědět