datamanie.cz : 100 GB za 300 Kč

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: datamanie.cz : 100 GB za 300 Kč

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:SIM by se měla aktivovat prvním použitím a od tohoto data plyne oněch 12 měsíců (pokud se dobije, pak je 12 měsíců od posledního dobití). Mělo by to být i uvedeno někde v Obchodních podmínkách.
Asi to tak bude, problém ale je v tom, že to v O2 tak dobře schovali, že to nemohou najít ani jejich zaměstnanci a poradci na chatu a tyi jsou pak schopni vyplodit různé nesmysly. A přitom je to naprosto základní parametr služby jako např. cena. I když je to nejspíš docela častý dotaz.
Také mi napsali, že konkrétní datum expirace není nikde uvedené (zjevně záměr), tedy než si datum expirace vypočítat sám a napsat do kalendáře (spolu s poznámkou ke dni, kdy bylo dobito/aktivováno).

Např. já předpokládám, že by mi stačilo použít 100 GB jen tak jednou dvakrtát za rok při dovolené v ČR. To si pak sakra musím dávat pozor, aby to nepropadlo, protože na dovolené může být někdy tak kvalitní wifi, že si na svoji SIM z datamánie ani nevzpomenu. A v roamingu nefunguje.
Asi ji dám někomu méně náročnému jako pevný internet (budu platit každý měsíc) a jednou za půl roku mu SIM prohodím s tou svojí.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: datamanie.cz : 100 GB za 300 Kč

Příspěvek od Pitomec »

Jako byla akce Datamánie v roce 2020 a 2021, tak zcela jistě bude i letos. Na jedno jméno zasílají až 3 kusy, takže i kdyby nějaká starší SIM expirovala, tak žádná tragédie, prostě to člověk koupí znovu :)
Obrázek
Odpovědět