Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od xsouku04 »

Zedna píše:Dost zajimavy udaj z Kaktusu:

Nedavno se chlubili, ze ziskali 50 000 klientu.
Ted pisi, ze dosahli 20 000 lajku na Facebooku.
Az se mi nechce verit, ze 40% jejich klientu je na jejich FB a dalo jim "like"!

Ja vim, ze lajky jim muzou davat i neklienti a ze Kaktus dava pristup na FB zdarma,
ale i tak mne toto dost vysoke relativni i absolutni cislo dost prekvapilo.

Pro srovnani, Odorik ma na nyni FB 563 lajku :-)
No ono je to dáno hlavně tím, že typický uživatel odoriku není typickým fandou facebooku. Ani já sám facebook nemám, tedy nejsem fandou. A 50 000 není klientů - to je propaganda, ale rozdaných, zaslaných a prodaných karet dohromady. A to je rozdíl.
Kdyby každý zaměstnanec T-mobile dostal za úkol sehnat 5 lajků, tak už dělá slušný základ, se kterým se dá začít. Prostě takto velké firmě se dělají jisté věci snadněji.
Z našich stálých zaměstnanců jen jeden člověk tráví více času na facebooku ve svém volnu.

Prostě lidé co se zdržují na facebooku jsou cílová skupina pro kaktus, gomobil a pod. Ale ne pro Odorik.

Hlavní ale je, že Odorik vychází pro většinu lidí výhodněji.

Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od xsouku04 »

MaT píše:Obnovování datových balíčků je v současné době opravdu značně opruzoidní. Konkrétní příklad z tohoto týdne - v pátek jsem odjížděl na víkendový výlet - zrovna jsem se přiblížil ke 150 MB, tak jsem chtěl balíček prodloužit. Vzpomněl jsem si na to těsně před odjezdem. Už jsme docela pospíchali na vlak. Jenže jak teď vypadá obnova balíčku? Nejprve se musí vypnout a pak několik minut čekat, než jde zase ten nový zapnout. Opravdu by nešlo tohle ve webovém rozhraní udělat jedním tlačítkem?

Nechtěl jsem to dělat potom někde na cestě přes mobilní připojení - zvlášť po zpomalení je to někdy dost obtížné - stránka časo dřív vytimeoutuje, než udělá něco smysluplného...

A nebo ať už je to konečně aspoň v API. Pak si na serveru nasadím skript, který bude hlídat, jestli jsem zrovna nepřetáhnul balíček a v případě, že ano a že bude do konce měsíce třeba víc než 7 dní, tak mi ten další balíček aktivuje automaticky...
Ještě je zde jedna možnost. Prostě si zavolat na 4488 a o aktivaci požádat. Jako dočasné řešení než přibude aktivace balíčků pomocí androidí odorik aplikace by to mohlo ujít.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Zedna »

xsouku04 píše:Hlavní ale je, že Odorik vychází pro většinu lidí výhodněji.
Pokud by se zohlednily jeste ty vysoke jednorazove pocatecni naklady u Odorika, 380Kc,
tak pak to pro ty malo volajici bude vypadat zcela jinak a uplne opacne ;-)
protoze pri malem volani je navratnost teto castky hodne dlouha a nizke ceny za minutu to proste nenahradi,
ba naopak, jeste to zhorsi ten mesicni pausal, takze pro nekoho je to skutecne u Odorika nevyhodne.

Proste asi nekteri stale nechapou (viz. i reakce dalsich), ze jsou zde i hodne malo volajici lide (predplacenkari).
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Pitomec »

Ovšem málo volající nejsou atraktivní pro žádného providera, co si budeme nalhávat :)
Obrázek
vpe
Příspěvky: 86
Registrován: ned 04. bře 2012 3:23:10

Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od vpe »

Zedna píše:
vpe píše: Pocitam, ze podobnych masochistu bude minimum, vetsina ma nejaka normalni rozumny data a nemusi to resit, ...
Lide, kteri volaji malo maji typicky predplacenky a jak znamo tak lidi s predplacenkou je nyni v rozmezi zhruba 40% az 45% (lisi se dle operatoru, mozna nekde i trosku pod 40%?),
takze se nejedna o "par masochistu", kteri volaji malo.
Masochisty jsem myslel lidi, co si casteji nez mesicne aktivuji a deaktivuji nejruznejsi NESMYSLNE baliky... Ne prepaidisty... Zkratka dobijet a štelovat sluzby kazdy mesic nebo casteji a narazet pritom na ruzne omezeni nebo problemy, to jsem si myslel, ze je domena deti nebo mozna senioru, me by to neskutecne sra.. Vas ne? Neni lepsi neco s jednoduchym pruhlednym cenikem? Jak jsem naznacil, vpn za 0, jinam za 1,20... Takove tarify mel v kapse uz pred 2-3 lety VF Onenet (s pausalem 1,20 mesicne) a byl dostupny v sedivkach.

A nejde o to, jestli malo volaji, operatorovi jde o to, kolik u nej utrati (coz je mozna daleko podstatnejsi udaj, nez kolik mu vydelaji).

Takze pro zajimavost, jaka je vase ...
1) utrata
2) objem minut
... u vaseho poskytovatele za posledni rok? Ale to ai nechce zadny operator, aby bezny spotrebitel prokoukl :-)
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Zedna »

Pitomec píše:Ovšem málo volající nejsou atraktivní pro žádného providera, co si budeme nalhávat :)
Obecne je to pravda,
ale na druhou stranu jak je videt, tak napriklad BleskMobil nebo Kaktus takove klienty radi vitaji,
protoze jejich nabidka je cilena a nejvyhodnejsi prave pro tyto malo volajici predplacenkare.

Takze konecne je zde i slusna nabidka pro nezanedbatelnou skupinu malo volajicich predplacenkaru.
vpe
Příspěvky: 86
Registrován: ned 04. bře 2012 3:23:10

Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od vpe »

Asi uz se neorientuji, ale myslel jsem, ze nejvyhodnejsi pro ne je mobilcz, za 2,20 volani (6 mesicu plati kredit) a net zadarmo co jde 12 mesicu od aktivace, myslel jsem si, ze pujde jen 6, ale uz jsem v 8 mesici :-). Kdyz vola malo casto, tak je prece 1+1 k ...

Ja bych ale tipnul, ze valna vetsina predplacenkaru zaplati operatorovi daleko daleko vice, nez ja s pausalem :-) cena za tu svobodu je vysoka.

Jo a podle webu kaktus, je cilovka: deti... S ohledem na to, ze operatori neumoznuji nastavit ve firemnich programech (sedivkach apod.) spend limit :-(
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Zedna »

Facebook zdarma u Kaktusu končí. Stávajícím zákazníkům zůstane
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/face ... fault.aspx
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Pitomec »

T-Mobile to teda pěkně vede... :(
Obrázek
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od helmut.niederman »

Zedna píše:Facebook zdarma u Kaktusu končí. Stávajícím zákazníkům zůstane
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/face ... fault.aspx
A až na konec zruší celý Kaktus tak jak to udělal Kellner s Gorilou. :x
Odpovědět