Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Nový virtuál Kaktus nabídne sekundovovou tarifikaci 1+1

Příspěvek od ViR »

pedro-81cz píše:Vodafone zareagoval. :mrgreen: Dal nazpět do nabídky předplacenku s voláním za 6,55 Kč/min. a balíčkem 250 SMS za 101,-Kč měsíčně, poté SMS za 0,81 Kč.
Au... To bolí!
pedro-81cz
Příspěvky: 16
Registrován: pát 13. zář 2013 22:23:34

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od pedro-81cz »

Ta, ale sedla :mrgreen:
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nový virtuál Kaktus nabídne sekundovovou tarifikaci 1+1

Příspěvek od Kristovec »

pedro-81cz píše:Na SMSky to je dobrá nabídka, s kombinací volání výhradně skrz Odorik CallBack. Samozřejmě pro Ty, co využijí SMS. Měsíčně pošlu kolem 200 SMS. Ovšem jak už to tak bývá u férového operátora (čti reklamština) - tento tarif je možný pouze s novým číslem, nelze na něj přejít.
Hm,a co takhle Vodafone-Ceské dráhy tarif? 300 SMS po 0,30 Kc,pochopitelne do vsech CZ sítí?
;)
pedro-81cz
Příspěvky: 16
Registrován: pát 13. zář 2013 22:23:34

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od pedro-81cz »

Pane kolego, bavíme se o předplacené kartě. Vodafone ČD Tarif 2 využívám téměř 3 roky. ;)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Kristovec »

pedro-81cz píše:Pane kolego, bavíme se o předplacené kartě. Vodafone ČD Tarif 2 využívám téměř 3 roky. ;)
Pak asi není duvod zvazovat SMS od Kaktusu ci 250 z predplacenky.Ale díky aplikaci Oskárek jsou
zprávy jeste levnejsí,víceméne zadarmo,ovsem na úkor pohodlí a dorucenek.
pedro-81cz
Příspěvky: 16
Registrován: pát 13. zář 2013 22:23:34

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od pedro-81cz »

Kristovec: Jak vidím, tak dle Vás toto fórum není o vyjádření svobodného názoru, aniž bych služby využíval? Předpokládám tedy, že jste majitel Kaktus karty, jinak by jste takto nereagoval a divím se, na tomto fórum jste "inventář" takže bych očekával jiné jednání.

Sdělil jsem pro příklad, kolik SMS posílám a jaké jsou možnosti, nikoho nemusí zajímat, že mám jiný tarif. A Oskárek? V ČR si stále lidé myslí, že bez nternetu a všelijakých aplikací se nedá žít. Omyl, dá. ;) Ale to je již mimo téma.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od paty07 »

Dá se žít bez internetu stejně jako bez mobilu. Prostě každý jsme jiní, tak se nehádejme a radši hledejme optimální řešení pro každého. ;)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Kristovec »

Má vubec smysl se CZ OPy zabyvat? Ti zahr. mají nabídky,jaké tady neuvidíme nikdy.
Uz jsem kdysi zminoval O2.sk a denní internet 0,50 € /400 MB.
Polsky PLUS má 1GB/13Zl tedy za asi 80 Kc.Nás VF totéz za 400 Kc,tedy 5x drazsí.
V EU roamu má PLUS toto - pausál 9 Zl na 14 dní a unijne volám za 0,39 Zl/min tedy asi 2,40 Kc.
U odchozích hovoru se tak polsky roam témer vyrovná CZ virtuálum doma.
Doma mají Poláci minutu za 0,09 Zl,tedy asi 0,55 Kc,neboli na urovni int.Odoriku.
No a Rakousko? Za 10 € mají 1000 minut,1000 SMS,1000 MB a 90 roam minut ze zeme pobyv
domu a v ramci té zeme pobytu.
Kdy uz se to hne tady?Proc musíme byt nejdrazsí v Unii?
A netyká se to rozhodne jen telefonu.

Takze ted si delám z kamarádu legraci - volám jim ze svého polského
císla,ale jak ríkám - za ceskou cenu,a oni dumají,kdo a odkud jim to telefonuje.
Jiste,na Eurekago to nemá,ale zato na ceské OPy víc nez dost! :evil: :x :cry: :roll: :|
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od Zedna »

S Kaktusem volá už více než 50 tisíc zákazníků
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/s-ka ... fault.aspx

Velmi vazne jsem zvazoval prechod se svym cislem k Odorikovi, ale nyni asi pujdu nakonec ke Kaktusu.

SIM maji nyni zdarma, zadny poplatek za prevod cisla, zadny mesicni pausal,
maji 1+1 tarifikaci, nabizi data uctovana po 100kB (1Kc/1MB), maji i nejake balicky,
volani 2,50, SMS 1,50, nabizi i roaming i premium SMS bez nejakych komplikaci.

Pro malo volajici predplacenkare je to myslim hodne dobra nabidka!
Tech rozdilu oproti Odorikovi uz tam neni tak moc a jejich vyhody zda se prevazuji, alespon pro mne.
Nejvic mne od Odorika odrazuje ta velka castka a zaloha za SIM a prevod cisla (80+50+250 celkem tedy 380Kc)
a mesicni pausal (21Kc), ktery je pro malo volajici lidi z dlouhodobeho pohledu nevyhodny.

EDIT:
Kredit ma platnost 12 mesicu a lze dobijet minimalne jen 50Kc (platebni kartou) nebo 200Kc jinymi zpusoby.
Kredit lze navic prevadet mezi ruznymi cisly Kaktus.
Naposledy upravil(a) Zedna dne stř 13. srp 2014 17:41:21, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaktus - nová předplacenka T-mobile nabídne účtování 1+1

Příspěvek od xsouku04 »

Zedna píše:S Kaktusem volá už více než 50 tisíc zákazníků
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/s-ka ... fault.aspx

Velmi vazne jsem zvazoval prechod se svym cislem k Odorikovi, ale nyni asi pujdu nakonec ke Kaktusu.

SIM maji nyni zdarma, zadny poplatek za prevod cisla, zadny mesicni pausal,
maji 1+1 tarifikaci, nabizi data uctovana po 100kB (1Kc/1MB), maji i nejake balicky,
volani 2,50, SMS 1,50, nabizi i roaming i premium SMS bez nejakych komplikaci.

Pro malo volajici predplacenkare je to myslim hodne dobra nabidka!
Tech rozdilu oproti Odorikovi uz tam neni tak moc a jejich vyhody zda se prevazuji, alespon pro mne.
Nejvic mne od Odorika odrazuje ta velka castka a zaloha za SIM a prevod cisla (80+50+250 celkem tedy 380Kc)
a mesicni pausal (21Kc), ktery je pro malo volajici lidi z dlouhodobeho pohledu nevyhodny.
Pro opravdu minimálně volající - méně než 12 minut měsíčně je kaktus lepší. Takových lidí je ale málo. Za řeč to stojí hlavně pokud by jste plánoval provolat 6 a méně minut měsíčně. Což je ale vzhledem k účtování po vteřině možné.
http://www.ifon.cz/tarify/srovnani-tarifu/

Samozřejmě i s kaktusem můžete využít volání přes Odorik ne z Voip nebo zpětné volání, pokud budete čekat delší hovor.

Těch 50 tisíc je ale jistě z větší části propaganda, protože velká část simkaret bude někde ležet v šuplíku. Zvláště když v reklamní akci nabízeli simkartu za 50 Kč na dobírku bez poštovného a balného, nebo simkartu 10 Kč kreditu úplně zdarma.

Balíčky výhodné nejsou a to ani v tom vzácném případě, že je využijete optimálně. Vždy to vyjde více než na Odorik.cz a jako "bonus" máte starosti s balíčky.
Přílohy
odorik_a_kaktus_porovnani.png
odorik_a_kaktus_porovnani.png (48.07 KiB) Zobrazeno 6208 x
Odpovědět