Nová oskarta u Vodafone

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Pitomec »

Ne, ne - číslo, které mám u VF na smlouvu (není předplacenka) jsem překlopil na ten Nulový tarif a od Odoriku vzal číslo nové. Ale u jiného čísla, které bylo u VF jako předplacenka, jsem si nechal právě přes tu SMS poslat ČVOP a v nejbližší době to překlopím na Odorik (u té předplacenky je ještě pár korun kredit, tak ho stáhnu k nule, ať jim nic nezůstane :D ).
Obrázek
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od blayen »

opatrně s tou nulou.. ;-) ať to vf nezatrhne kuli pár halířům v "-".. ;)
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od helmut.niederman »

Hehe, Odorik Best for Ever a taky Best forever :lol: 8-)

Žádná virtuální ani reálná SIM karta se nevyrovná Odoriku. Takže tak :idea:
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Kristovec »

Nevíte nekdo,jestli prenos císel funguje i v mezinárodním merítku?
Napr. +48 665 351 733 ze bych pretáhl sem?
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od ViR »

Kristovec píše:Nevíte nekdo,jestli prenos císel funguje i v mezinárodním merítku?
Napr. +48 665 351 733 ze bych pretáhl sem?
Nefunguje.
Jan Telefonista
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 24. led 2013 8:35:10

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Jan Telefonista »

Pitomec píše:Na adresu VF už (bohužel) nemůžu říct nic dobrého. Snad jedině to, že se ČVOP získá přes web a netřeba nikam volat.
Ono taky kdyz ma clovek zapnutou hlasku o volani do cizi site, tak komukoliv volam na vodafon, tak mi to hlasi, ze budu platit jako do cizi site (ackoliv mam volani ve vodafone i jinam za stejnou cenu). Normalnim lidem se nedivim, ze po houfech od vodafonu utikaji, pokusy jako oskarta to nejspis nezachrani, protoze ta by me neoslovila, kdybych byl smrtelnikem, ledaze bych se po peti letech vratil z pusteho ostrova 8-) Stesti, ze tu je o2, az vodafon skonci v konkurzu, tak bych ani nemel kam jit, protoze k t-mobile jen pres mou mrtvolu. Zajimave je, ze pro firmy maji asi stejne kalkulacky, o2 i vodafone mi na jare nabizeli uplne stejne ceny, ale u vf jsem zustal, protoze k memu velkemu prekvapeni mel levnejsi internet :shock:
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:Nevíte nekdo,jestli prenos císel funguje i v mezinárodním merítku?
Napr. +48 665 351 733 ze bych pretáhl sem?
Ten požadavek musíte adresovat přímo Viviane Redingové, evropské komisařce do Brusselu. Pokud nebudou protestovat euroskeptici a euronacionalisté zřejmě někdy kolem roku 2020 bychom to mohli mít i v Evropské unii. :lol:
Jinak obecně když už jsme v EU a musíme dodržovat spoustu byrokratických nařízeních, které se nám líbí či nelíbí, tak si myslím, že by klidně mohla fungovat i přenositelnost čísla v rámci EU. Je to zvláštní pocit, žít v Česku a mít doma pevnou linku s rakouským či lichtenštejnským telefonním číslem :D
JPT
Příspěvky: 328
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od JPT »

Mě se to moc nelíbí, aby si člověk přenesl číslo mezi státy. To pak v tom bude chaos a nikdo nebude vědět kam volá a kolik ho to bude stát.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Pitomec »

To už je i teď u vnitrostátních hovorů, pokud máš tarif, který odlišuje hovory do vlastní a cizí sítě. Jedině si zapnout tu hlášku o volání do cizí sítě.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od xsouku04 »

JPT píše:Mě se to moc nelíbí, aby si člověk přenesl číslo mezi státy. To pak v tom bude chaos a nikdo nebude vědět kam volá a kolik ho to bude stát.
No jako první musí přijít nařízení, že domácí hovory musí stát stejně jako po celé EU a že je roaming zdarma.
Pak už jen krůček k tomu, aby byla přenositelnost v rámci celé EU.
Odpovědět