Nová oskarta u Vodafone

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od xsouku04 »

http://www.mobilmania.cz/clanky/oskarta ... fault.aspx

Volání všude za 2 Kč/min, účtování 60+1.
Vypadá to tedy na slušnou alternativu pro ty, co volají opravdu málo.

Zaokrouhlování dat také také není ještě nikde zmíněno, stejně jako ostatní ceny.
JPT
Příspěvky: 328
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od JPT »

To je super, že se tu člověk dozví i o konkurenci. Navíc od majitele :-)

Když jsem tam předtim volal a řekl jsem jim odkaz na konkrétního virtuála s voláním za 1,50Kč/min jestli mě nabídnou stejnou cenu, tak mi prej nemohli nabídnout míň než 3,50 Kč/min. Když už o tom třeba nemohli mluvit, tak aspoň mohli říct ať chvíli počkám, že mi pak nabídnou lepší cenu než 3,50 zhruba podobnou té od toho virtuála, ale tak jim je to zatim asi uplně jedno. Až začnou lidi masově odcházet, tak možná pak jim nabídnou něco lepšího.

Jinak člověk si říká, proč by nemohl hlavní operátor nabídnout stejnou cenu jako má virtuál, když virtuál si na tom musí něco přidat, aby vydělal a hlavní operátor by z toho měl víc než virtuální, ale to nechou asi proto, že si prostě chcou za každou cenu co nejvíc narýžovat.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Kristovec »

Virtuálové mají pruznejsí zpusob myslení,nez ti dinosaurí zkostnatelí OPové.
Vsimnete si cen volání do zahranicí,tam je ten rozdíl
mnohonásobne vetsí. :cry:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Pitomec »

Na adresu VF už (bohužel) nemůžu říct nic dobrého. Snad jedině to, že se ČVOP získá přes web a netřeba nikam volat.
Obrázek
JPT
Příspěvky: 328
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od JPT »

Pitomec píše:Na adresu VF už (bohužel) nemůžu říct nic dobrého. Snad jedině to, že se ČVOP získá přes web a netřeba nikam volat.
Jo ? Tak to je super. To pak musím zkusit než se hádat s operátorem. Já jsem teda ještě nepřešel. Možná mi nenabídli lepší cenu než kterou běžně mají, protože jsem se jen ptal a "nevyhrožoval" odchodem.

EDIT: Tak přes web jsem to nenašel. Jedině přes SMS u předplacenky.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Pitomec »

SMS PRENOS ANO pinkód a odeslat na 7700. Ale jestli to nefunguje na čísla pod tarifem, to netuším, já to dělal jenom u předplacenky (tarifní číslo jsem nepřenášel, ale překlopil na Nulový tarif na míru a od Odoriku vzal číslo nové).
Obrázek
JPT
Příspěvky: 328
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od JPT »

Tak já mám taky Nulový tarif i když ještě placený z předplacené karty. Tak jsem myslel, že když se to jmenuje tarif, tak že se to počítá mezi tarify, ale asi je teda tarifem myšleno jen to na co je smlouva.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od Pitomec »

A u toho Nulového tarifu ta SMS (viz výše) nefunguje?
Obrázek
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od ViR »

JPT píše:Tak já mám taky Nulový tarif i když ještě placený z předplacené karty. Tak jsem myslel, že když se to jmenuje tarif, tak že se to počítá mezi tarify, ale asi je teda tarifem myšleno jen to na co je smlouva.
No "tarify" máme "předplacené", versus "postpaid", přpadně "paušální" versus "nulové" (bezpaušálové, PAY-AS-YOU-GO) . Tarif je základní dělení, "nadmnožina" všeho, odlišující jakýkoliv odlišný způsob placení....
JPT
Příspěvky: 328
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nová oskarta u Vodafone

Příspěvek od JPT »

Pitomec píše:A u toho Nulového tarifu ta SMS (viz výše) nefunguje?
To nevím ještě jsem to nezkoušel. A taky jsem blbě pochopil to cos psal minule. Pochopil jsem to tak, že tys přenesl číslo z nulového tarifu pomocí SMS k Odoriku.
ViR píše: No "tarify" máme "předplacené", versus "postpaid", přpadně "paušální" versus "nulové" (bezpaušálové, PAY-AS-YOU-GO) . Tarif je základní dělení, "nadmnožina" všeho, odlišující jakýkoliv odlišný způsob placení....
Takže to bude teda předplacený tarif a nemělo by to teda fungovat.
Odpovědět