SazkaMobil - další virtuální operátor

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

SazkaMobil - další virtuální operátor

Příspěvek od helmut.niederman »

Tak dneska jsem narazil v jedné traffice na nové SIM karty SazkaMobilu a koupil jsem si balíček na vyzkoušení. Co mne ale na tom štve, že v prodeji jsou SIM karty ale nefungují jim webové stránky, tudíž nevím co si mám o tom myslet. Každopádně je to pořád lepší varianta než Mobil.CZ nebo BleskMobil.cz Ale Odoriku se nevyrovná ;)

Ještě je třeba říci toto, že funguje v sítí Vodafone a nabízí telefonní čísla s prefixem +420/704 076 xxx Co se mi, ale nelíbí, že na plastové SIM kartě chybí kódy PIN2, PUK2 a BPIN. Jinak myslím si, že ten balíček je přivětivý pro uživatele, je tam malý návod k použití a všeobecné podmínky a k tomu malá kartička a samotná plastová SIM karta. Říkám si, proč něco takového nenabízí i ODORIK u GSM ? Z Odorika příjde jen obálka, v ní pak jen samotná plastová SIM karta, mikroSIM adaptér, a to je všechno a ještě daňový doklad. Ale určitě by se hodilo, kdyby ty SIM karty dával do takových krásných obálek jako SazkaMobil či něco na způsobu Mobil.CZ. Ale i tak co se týče obsahu služeb tak to se žádný virtuál nevyrovná Odoriku. :)

P.S. Tak to je geniální, podle vyjádření SazkaMobil spustí svůj start až 18.února. Nějak to nezvládli, jak je možné, že pár SIM karet je v prodeji, samotná prodavačka v traffice mne na to upozornila, ( má to jako povinnost když obsluhuje terminál Sazky ). Já tedy SIM kartu koupil, pravda ještě jsem ji nestihnul aktivovat - nevložil jsem ji do telefonu ale teď na lupě čtu, že služby budou nabízeny až od 18.února. Web je nedostupný. :roll:
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: SazkaMobil - další virtuální operátor

Příspěvek od MaT »

No, na obálce by mi až tak nezáleželo, ale fakt je, že by Odorik mohl být trochu víc "user friendly". Chtěl jsem pořídit SIM kartu pro strýce - a místo aby se to jen koupilo a dalo mu to do telefonu, tak se musí někam na internet (pro mě to problém není, ale pro něj ano, ten ani neví, co to je). E-mailovou adresu třeba také nemá...
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: SazkaMobil - další virtuální operátor

Příspěvek od ViR »

MaT píše:No, na obálce by mi až tak nezáleželo, ale fakt je, že by Odorik mohl být trochu víc "user friendly". Chtěl jsem pořídit SIM kartu pro strýce - a místo aby se to jen koupilo a dalo mu to do telefonu, tak se musí někam na internet (pro mě to problém není, ale pro něj ano, ten ani neví, co to je). E-mailovou adresu třeba také nemá...
No, otázkou je cílová skupina a typ služby. Že něco "koupíte a dáte do telefonu" je běžné u předplacené služby služby typu "pay-as-you-go", ale Odorik je svým charakterem "předplacený paušál". Takže něco trochu jiného. Ale bylo by vhodné, kdyby to někdo na prodejně či v e-shopu dokázal "pro lamy" nějak "finalizovat". :-) I když primárně byly mobilní služby koncepcí určeny jako doplněk k těm odoričím současným, přeci jen asi bude čím dál víc těch lidí, kteří budou mít zájem jen o ty mobilní, a nebo u nichž bude cesta ke službám "opačná". Tedy nikoli od VoIP k mobilu, ale od mobilu k VoIP, kde jsou konec konců zajímavější ceny...
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: SazkaMobil - další virtuální operátor

Příspěvek od Zedna »

Sazkamobil největším virtuálem u Vodafonu, volá s ním 85 tisíc lidí
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/sazk ... fault.aspx
...Sazkamobil se rovnou chlubí konkrétním počtem 85 tisíc zákazníků. Je tak největším virtuálem operujícím v síti Vodafonu a zároveň patří do první čtyřky největších českých virtuálů (před Sazkamobilem je ještě Mobil.cz, Tesco Mobile a Bleskmobil).
Sazkamobilu se podařilo svou početnou zákaznickou bázi vybudovat poměrně rychle, za pouhých sedm měsíců.
...
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: SazkaMobil - další virtuální operátor

Příspěvek od Zedna »

Sazkamobil nabídne paušál. Tisíc volných minut za 377 Kč
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/sazk ... fault.aspx
Odpovědět