OPové rusí bezpausálové tarify

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od ViR »

Kristovec píše:
Pitomec píše:VF přece nabízel Nulový tarif na míru (kde stačí aspoň jednou za 13 měsíců poslat SMS), a to jako nouzovka nebo pro callback je lepší, než paušál s 12 Kč...
Dík za zmínku,práve jsem u operátorky ten prechod domluvil,od 4.6. uz budu na obou SIMkách mít ten Tarif na míru,a navíc ríkala,ze i kdyz ho nebudu pouzívat,císla zrusena nebudou.
Ono na něj lze z tarifu Odepiš (i z předplacenky, alespoň té mé "do všech sítí") přejít i ve VF samoobsluze. Dnes jsem jeden takový přechod absolvoval...

Po přihlášení do sámošky vyberete: Služby -> Váš tarif -> změnit tarif (v pravé horní části stránky) -> vybrat Tarif na míru (pod Red tarify) a u něj kliknout na "pokračovat", dále odsouhlasit zatržítkem podmínky změny a potvrdit.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od xsouku04 »

A kolik stojí volání a SMS u toho tarifu na míru?
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od ViR »

xsouku04 píše:A kolik stojí volání a SMS u toho tarifu na míru ?
Tak, pokud to je bezpaušálová varianta, tak ceny poněkud připomínají lichvu :-). Konkrétně volání je za 6,55 Kč/min, SMS je za 1,51 Kč a MMS za 4,54 Kč .

S daty se to má takto:

Intenrent v mobilu na den
25 MB/ den 25,21 Kč / den

Připojení na týden
60 MB/ 7 dní 49,41 Kč / 7 dní

Připojení pro mobil - STANDARD
250 MB/ měsíc 178,48 Kč měsíčně

Mobilní připojení 500 MB
500 MB/ měsíc 249 Kč měsíčně

Mobilní připojení 1,5 GB
1536 MB/ měsíc 399 Kč měsíčně

Mobilní připojení 4 GB
4096 MB/ měsíc 519 Kč měsíčně

Mobilní připojení 10 GB
10240 MB/ měsíc 999 Kč měsíčně

Podle mne je nulová varianta tarifu na míru taková nízkonákladová nouzovka na odložení čísla, než se rozhodnu co s ním :-). A nebo třeba telefon na chalupu do šuplíku jako rezerva, případně do nějakého alarmu a pod., případně pro calback a tak...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Já tam mám i volbu

Připojení na skok 0,06 Kč / kB
Obrázek
sonix
Příspěvky: 21
Registrován: ned 17. bře 2013 20:34:58

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od sonix »

Pitomec píše:Já tam mám i volbu
Připojení na skok 0,06 Kč / kB
Chtěl bych si toto také aktivovat, ale nemůžu to najít. Myslel jsem, že už to nadobro zrušili. Pokud vyberu, že internet využívám málo, tak nejnižší nabídka je internet na den :evil:
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Kristovec »

sonix píše:
Pitomec píše:Já tam mám i volbu
Připojení na skok 0,06 Kč / kB
Chtěl bych si toto také aktivovat, ale nemůžu to najít. Myslel jsem, že už to nadobro zrušili. Pokud vyberu, že internet využívám málo, tak nejnižší nabídka je internet na den :evil:
Radeji si kupte zahranicní SIM a bude to levnejsí,nez to Pripojení na skok.
U roam.dat je cena 14 Kc/MB,tedy - 0,014 Kc/kB,takze usetríte 75%,a navíc roam ceny mají
jeste klesat.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od ViR »

sonix píše:
Pitomec píše:Já tam mám i volbu
Připojení na skok 0,06 Kč / kB
Chtěl bych si toto také aktivovat, ale nemůžu to najít. Myslel jsem, že už to nadobro zrušili. Pokud vyberu, že internet využívám málo, tak nejnižší nabídka je internet na den :evil:
Pan kolega Pitomec ta má "Připojení na skok" podle mého soudu proto, že to má jako aktivní tarif. Já to mám u jednoho Odepiš stejně. Přes samoobsluhu ale již dlouho tento tarif aktivovat nejde. Nicméně, když jsem to cca před rokem potřeboval, udělala mi to dáma ze zákaznické linky ručně ;) .
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Georgius »

Taky jsem připojení na skok téměř oplakal, tuhle jsem jel vlakem Praha-Vídeň a díky kvalitě sítě jsem ani ten denní limit dat nestihnul vyčerpat :evil: . Naštěstí nemám problém protočit 100 Kč na vybrané lince (ty ceny Odoriku jsou mor, myslel jsem kolik neušetřím, ale za tu cenu člověk kecá a kecá až se nám jeden měsíc podařil prokecat při třech uživatelích na VOIP téměř tolik jako jsem sám platil Vodafounovi - asi 360 Kč za více než 12 hodin hovoru ...) a tak brzy začnu bez poplatku za Sim používat "Odorikovo připojení na skok" za 0,001 Kč/kB :mrgreen: a Vodafon zůstane na příchozí hovory a SMS (kromě SMS do vlastní sítě, které půjdou přes Oskárka). A až zruší nulový tarif na míru Vodafon, budu muset najít nějakou náhradu za "zadarmové" SMSky z Parku.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od ViR »

Kristovec píše: Radeji si kupte zahranicní SIM a bude to levnejsí,nez to Pripojení na skok. U roam.dat je cena 14 Kc/MB,tedy - 0,014 Kc/kB,takze usetríte 75%,a navíc roam ceny mají jeste klesat.
U "Připojení na skok" patrně nejde primárně o celkové náklady za data, ale o nějaké speciální použití, kde by mohlo být zahraniční číslo na závadu. Nehledě na starosti s dobíjením/platbou faktur, atd. Ne každý pravidelně cestuje mimo ČR.

Já tento tarif mám u "smskovacího" telefonu s tarifem Odepiš, a využívám to prakticky výhradně pro Java aplikaci Oskárka. A dříve často i pro Java aplikaci Odoriku pro CallBack. Podstatné u toho bylo a je, že jedna SMS přes Oskárka, či aktivace zpětného volání, stojí do 10 hal a za měsíc to bylo mimo mou rozlišovací schopnost... Volné minuty do Vodafone beru jen jako "balast", respektive jen občas využitý bonus... No, po 20.6. je možná budu využívat trochu víc.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Tu volbu Připojení na skok jsem aktivoval cca před 2 měsíci (předtím jsem měl ten Flexi tarif za 499Kč na 3 měsíce s limitem 1024 MB). Jestli už to nejde, tak sorry za mylnou informaci.
Obrázek
Odpovědět