OPové rusí bezpausálové tarify

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Kristovec »

Dnes ráno byl na seznam.cz clánek o tom,ze OPové kvüli zlevnení neomezenych tarifú rusí nebo
obmenují ty bezpausálové.O2 T!P Relax mi zcela svévolne zmenili na Zero,a to se má podle clánku zmenit na Basic,kde uz bude pausál,nejak 35 Kc nebo tak.Ale minuta má byt místo 6,50 za 3,50 Kc.
Dalsí lumpárna prichází od Vodafonu.U tarifu Odepis se pausál zvedne z 12 na 49 Kc,
ale stoupne i pocet volnych minut,a to ze 40 na 400! Pane Soukup,co Vy na to,
myslím,ze ho máte taky.Já mám dve SIM s Odepis.
Sazby za minutu a SMS mají pry züstat stejné.
Pry za tyto úpravy müze zlevnení neomezenych tarifü pod 1 000 Kc.
Co se asi stane po zrusení roamingovych trzeb OPü?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od xsouku04 »

Asi přejdu na Vodafone předplacenku. Odepiš mám jen pro případ, že by nám spadla ústředna a já bych potřeboval organizovat nápravu. 12 Kč/min je pak ale hodně, protože všichni, s kým potřebuji komunikovat, už mají Odorik.
A také to mám pro příchozí hovory pro lidi, co mají stále Vodafone.
Za 50 Kč 400 minut není špatné, pokud velkou část minut využijete. A kamkoli jinam můžete volat přes zpětné volání s Odorikem za 1,18 Kč/min.

Pro lidi, kterým 40 minut do Vodafonu bohatě stačilo, a jinam mají možnost volat jinak, to ale není dobrá zpráva.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Pitomec »

VF přece nabízel Nulový tarif na míru (kde stačí aspoň jednou za 13 měsíců poslat SMS), a to jako nouzovka nebo pro callback je lepší, než paušál s 12 Kč...
Obrázek
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od 5uch »

„Tarif ‚Odepiš‘ si už nemůže pořídit žádný nový zákazník, jen tak se může stát skutečnou odměnou pro ty, kteří jsou s námi od samotného začátku. Díky navýšení objemu volných minut na volání do sítě Vodafone vyjde naše nejvěrnější zákazníky minuta volání jen na 12 haléřů, což dělá z ‚Odepiš‘ nejatraktivnější tarif na volání na trhu,“

Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky


No, tak prý odměna! :D
Může se stát odměnou... ale také to může být danajský dar.
Když odměna, tak bych čekal porci minut navíc při stejné ceně. Nebo (a to ještě raději) snížení ceny za volání do cizí sítě, aby se to dalo použít také pro volání někam jinam... když dokáže mít VF na vlastní předplacence pod názvem Oskarta volání do cizí i své sítě za 2 Kč bez dalších paušálů a podmínek... snížení ceny z 12 Kč na nějaké 3,- až 3,50 Kč za volání v cizíc sítích by to bylo použitelné.

Takhle budu zvažovat, zda u toho zůstat, nebo zda nepřejít na Oskartu nebo Odorika GSM (kde je navíc stále podporovaný internet účtovaný po KB a to za cenu několikanásobně nižší, než je u Vodafone připojení "Na skok"). Ale asi zatím zůstanu. 40 min do vlastní sítě mne nutilo se "krotit", což mělo za následek, že jsem leckdy ty volné minuty stejně nevybral. Teď se asi krotit přestanu a zbytek obstará Oskarta (hlavně jako inciátor zpětného volání, příležitostný internet a záloha pro případ nouze).
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:VF přece nabízel Nulový tarif na míru (kde stačí aspoň jednou za 13 měsíců poslat SMS), a to jako nouzovka nebo pro callback je lepší, než paušál s 12 Kč...
Já jsem psavec,proto mne a zene ten tarif vyhovoval,mám po ní i SIMku.Zm 0,42 to je vyborná cena.
Ale dva pausaly po 49 Kc sám zivit nebudu.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Kristovec »

5uch píše:„Tarif ‚Odepiš‘ si už nemůže pořídit žádný nový zákazník, jen tak se může stát skutečnou odměnou pro ty, kteří jsou s námi od samotného začátku. Díky navýšení objemu volných minut na volání do sítě Vodafone vyjde naše nejvěrnější zákazníky minuta volání jen na 12 haléřů, což dělá z ‚Odepiš‘ nejatraktivnější tarif na volání na trhu,“

Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky


No, tak prý odměna! :D
Může se stát odměnou... ale také to může být danajský dar.
Když odměna, tak bych čekal porci minut navíc při stejné ceně. Nebo (a to ještě raději) snížení ceny za volání do cizí sítě, aby se to dalo použít také pro volání někam jinam... když dokáže mít VF na vlastní předplacence pod názvem Oskarta volání do cizí i své sítě za 2 Kč bez dalších paušálů a podmínek... snížení ceny z


12 Kč na nějaké 3,- až 3,50 Kč za volání v cizíc sítích by to bylo použitelné.

Takhle budu zvažovat, zda u toho zůstat, nebo zda nepřejít na Oskartu nebo Odorika GSM (kde je navíc stále podporovaný internet účtovaný po KB a to za cenu několikanásobně nižší, než je u Vodafone připojení "Na skok"). Ale asi zatím zůstanu. 40 min do vlastní sítě mne nutilo se "krotit", což mělo za následek, že jsem le
ckdy ty volné minuty stejně nevybral. Teď se asi krotit přestanu a zbytek obstará Oskarta (hlavně jako inciátor zpětného volání, příležitostný internet a záloha pro případ nouze).
Do ostatních sítí je nejlepsí ten Odorikúv callback,jak píse pan Soukup,takze kdo hodne volá,takováto kombinace se muze hodit,ale mne uz je to na nic,bud prejdu na predplacenou,nebo ty SIMky zrusím úplne.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od ViR »

Nojo, no. Mně vždycky nějaká taková akce donutí, abych přešel různé SIMkové šuplíkové ležáky :-). Takže zatím mi to vychází tak, že jeden Odepiš zůstává a dva ruším (resp. na jednu SIM mám možná zájemce, kterému se ty přidané balastní minuty hodí). A současně ruším 2 - 3 "karty do všech sítí" s útratou cca 400 Kč/ ks / rok, neb se již nevyplácejí tak, jako dřív...
sonix
Příspěvky: 21
Registrován: ned 17. bře 2013 20:34:58

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od sonix »

Já tedy přecházím na nulový tarif a budu využívat callback přes ODORIK také do Vodafone. Jenom je škoda, že nelze nastavit hlášku o příchozím hovoru místo vyzvánění jako to má jiný voip operátor, protože bych jako volající číslo nastavil toho, komu chci volat a ušetřil bych prozvánění. Ale zkusím je poučit, že až uvidí, že jim volám, tak když po přijmutí uslyší volací tón, tak ať to nezavěšují. :lol:
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:VF přece nabízel Nulový tarif na míru (kde stačí aspoň jednou za 13 měsíců poslat SMS), a to jako nouzovka nebo pro callback je lepší, než paušál s 12 Kč...
Dík za zmínku,práve jsem u operátorky ten prechod domluvil,od 4.6. uz budu na obou SIMkách mít ten Tarif na míru,a navíc ríkala,ze i kdyz ho nebudu pouzívat,císla zrusena nebudou.A jeste mi odpojila dávno zapomenutou sluzbu Po svém,tedy - 30 Kc/hovor za spojení s operátorem.
Ta dve císla s dosud Odepis,jfno je po manzelce na památku,druhé mám jeste z dob Oskara,od 11.8.2000,nechtel bych o ne prijít,jinak ovsem mám to neomezené mVolání za 599,40 Kc takze jsem ty dve SIM uz vubec nepouzíval,ale mají pro mne jinou hodnotu,proto je chci mít i nadále.
Takze dík za poznámku,ideální resení!
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: OPové rusí bezpausálové tarify

Příspěvek od GeBu »

Já jsem utekl z posledního odepiš tuším v únoru a protože jsem tu SIM měl taky dlouho, tak mi mimo toho "zaparkování čísla" nabídli 30 min měsíčně do všech sítí na půl roku zadara.
Odpovědět