Vodafone uctuje 1 + 1 při volání do zahraničí u RED tarifů!

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Vodafone uctuje 1 + 1 při volání do zahraničí u RED tarifů!

Příspěvek od Kristovec »

To jsem zjistil pri pohledu na Podrobne vyuctovani u hovoru do zahranici.
Vnitrostatni jsou neomezene alemán ven mam 1 000 volnych minut.a primer hovorech poder 1 minutu
se z nicho odecita jen jejich skutecna delka - napr. 0:00:34

To je doce la prekvapeni!
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafone uctuje 1 + 1 do zahraničí!

Příspěvek od xsouku04 »

To máte jaký tarif? Myslím, že bylo lepší to napsat do vlákna, které se toho týká, a nezakládat další.
Prosím upřesněte alespoň předmět příspěvku - jaký tarif a že jde o volání do zahraničí.


Je to ten u MBank? Já jsem si ho také objednal, ale když mi zavolali, aby se mnou po telefonu uzavřeli smlouvu, nebyli mi schopni říct, kolik stojí volání na infolinku mBanky 844 777 000. Nejdřív říkali různé nesmysly a poté slíbili, že to zjistí a ozvou se. A už se neozvali. :)
Pokud účtování po vteřině ani nikde jinde není vůbec napsáno, je to možná je interní chyba. Možná také ne. Možná to prostě jen nikdo neví ...
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Vodafone uctuje 1 + 1 !

Příspěvek od ViR »

Kristovec píše:To je doce la prekvapeni!
To záleží, jaký máte tarif. Pokud si vzpomenete, resp. vyhledáte, že před Red tarify zavedl VF tzv. "fér" tarify, u nichž to byla horká marketingová novinka, bude překvapení menší...
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vodafone uctuje 1 + 1 !

Příspěvek od Kristovec »

mVolani za 599.40 Kc.Tedy Red se vsim vsudy.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vodafone uctuje 1 + 1 do zahraničí!

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:To máte jaký tarif? Myslím, že bylo lepší to napsat do vlákna, které se toho týká, a nezakládat další.
Prosím upřesněte alespoň předmět příspěvku - jaký tarif a že jde o volání do zahraničí.


Je to ten u MBank? Já jsem si ho také objednal, ale když mi zavolali, aby se mnou po telefonu uzavřeli smlouvu, nebyli mi schopni říct kolik stojí volání na infolinku mBanky 844 777 000. Nejdřív říkali různé nesmysly a poté
slíbili, že to zjistí a ozvou se. A už se neozvali. :)
Pokud účtování po vteřině ani nikde jinde není vůbec napsáno, je to možná je interní chyba. Možná také ne. Možná to prostě jen nikdo neví ...
Ty 8xy predvolby.to je lumparna,ale na mLinku se vola i 246 017 777.
Jinak,jde o tech 1 000 minut do zahranici,tam jsem to napsal spatne,protoze na klavesnici mobilu jsem mel nastavenou cestinu i spanelstinu a ta mi tam skakala.
Tech hovoru pod 1 minutu mam ve vypisu tak 10 az 15.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafone uctuje 1 + 1 při volání do zahraničí u RED tari

Příspěvek od xsouku04 »

Když se bavíme o těch Red tarifech. Nyní má kolega na telefonu jednoho zákazníka, který má nějaký nižší red tarif a chce přejít k nám a oni mu něco říkají o výpovědní době, že to lze nejdříve až. 1.7 (dnes je 30.5) Je to nějaká habaďůra, nebo to prostě takto mohou? Smlouvu má ústní, nikde nic nepodepisoval, závazek nemá. Nebo mu o tom aspoň nikdo neřekl tak, aby to vzal na vědomí.
Měl jsem za to, že takto zdržovat portaci prostě nejde. I když to dříve zkoušeli.
Možná to zkouší zase!

Jde jim o to, aby měli čas udělat protinabídku? Nebo mají strach, že se jim jejich fakturační systém z toho poblázní, když k převodu dojde uprostřed měsíce?

Možná to jen tak zkouší a když to nevyjde, tak to svedou na pochybení jediného člověka.

Odmítají prostě vygenerovat ČVOP s dřívější platností.
Uživatelský avatar
srsen
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:15:59

Re: Vodafone uctuje 1 + 1 při volání do zahraničí u RED tari

Příspěvek od srsen »

Našel jsem toto:
http://www.earchiv.cz/b13/b0920001.php3
Ať tam zkusí zavolat a nenechá se odbít, podle toho článku by měl VF pouštět v pohodě dřív nž za měsíc protože se dá uplatnit "pokud není dohodnuto jinak". Prostě ať to starý čvop zruší a navalí novější s lepším datumem.
Odpovědět