Sauron Mobil - virtuální operátor v síti Vodafone

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
odorikfanda
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 12. zář 2013 10:49:49

Re: Sauron Mobil - virtuální operátor v síti Vodafone

Příspěvek od odorikfanda »

S mym poctem provolanych minut a smsek by se vyplatilo jit k Odorik.cz pokud by mel cenu za volani kamkoliv po CR na urovni cca 0,5kc /min a 0,5kc/sms. Predpokladam, ze za tyhle ceny budeme volat ale nejdriv tak za rok, ci spis dva. Jsem zvedavy.
jorgos
Příspěvky: 7
Registrován: stř 19. bře 2014 13:22:12

Re: Sauron Mobil - virtuální operátor v síti Vodafone

Příspěvek od jorgos »

xsouku04 píše:
m.skarvada píše:Odoriku fandím a jsem jeho věrným zákazníkem :-) Služby a komunikace se zákazníkem jsou na velmi vysoké úrovni.

Bylo jen zajímáve sledovat, jak dokáží snížit ceny a to ještě v případě Vodafone sítě a jejich velkoobchodní nabídky, ale patrně je to dáno možnými dotacemi služby, jak se píše výše.

V nabídce Odoriku mi chybí aktuálně pouze datový balíček mezi 150 MB a 1500 MB, což zatím řeší pouze opakovatelný nákup balíčku 150 MB (pominuli možnosti jiných operátorů a dual sim telefonů).

Přeji mnoho úspěchů a těším se na každou novinku, kterou nám Odorik přichystá :-)
Díky.
Je to tak, a to z toho důvodu, že balíček 300 MB je pro nás velkoobochdně dražší než koupit 2 krát balíček 150 MB. Nechápu proč. Z toho důvodu jsme se rozhodli balíček nenabízet. V plánu je usnadnit možnost si druhý balíček pohodlně nebo automaticky dokoupit.
Protože přecijen se občas může stát, že druhý balíček nebude potřeba a možná budete rádi, že konec prvního balíčku zastaví pomatené stahování systému android a zapnout druhý si můžete až poté, co to napravíte.
Jinak bohužel musím s operátorem Sauron souhlasit v tom, že spolupráce s T-mobile (GTS) je utrpení. Bohužel zase nemohu být konkrétnější, protože bych mohl prozradit nějaké jejich tajemství. :) Tedy že je po této stránce lepší s Vodafone může být pravda. Ono také hodně záleží na prostředníkovi, do jaké míry dovede nedokonalosti a podivnosti mobilního operátora odstínit (odborně se tomu prostředníkovi říká MVNE - Mobile Virtual Network Enabler).
vidim, ze nejsem jediny se spatnymi zkusenostmi s Pegasem-Tmobilem, ktereho jsem si (jelikoz eurotel uctoval i prichozi hovory) poridil v listopadu 1996. v unoru r.2000 zacal oskar, tak jsem Pegasovi na prodejne, nastvan, vratil SIMku vypovedel smlouvu a poridil dohodu s oskarem, tenkrat za tu cenu super.
nyni uz mne staci cca 2hod/mes. (to uz se dohoda pri dnesnich cenach nevyplati) cislo jsem dal na nulovy tarif do stareho mobilu koupil oskartu na odchozi hovory a cekam kdy zacnete fungovat i v siti VF.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Sauron Mobil - virtuální operátor v síti Vodafone

Příspěvek od Pitomec »

Od 1.7.1996 se příchozí vnitrostátní hovor přestal účtovat i u EuroTelu. Bylo to ruku v ruce se spuštěním sítě GSM a vztahovalo se to i na síť NMT.
Obrázek
jorgos
Příspěvky: 7
Registrován: stř 19. bře 2014 13:22:12

Re: Sauron Mobil - virtuální operátor v síti Vodafone

Příspěvek od jorgos »

Pitomec píše:Od 1.7.1996 se příchozí vnitrostátní hovor přestal účtovat i u EuroTelu. Bylo to ruku v ruce se spuštěním sítě GSM a vztahovalo se to i na síť NMT.
vim, ze prestal uctovat prichozi hovory uz o prazdninach 1996. jelikoz se ale do te doby choval "nenazrane" nemel jsem ho rad (a dodnes nemam) a pockal jsem do podzimu na konkurenci v podobe Pegasu. tomu ale normalni chovani dlouho nevydrzelo, tak jsem uvital Oskara s jeho "Dohodou". s jeho pristupem a siti jsem dodnes spokojen. cenove je to ovsem dnes uz nekde jinde, proto cekam na Odorik v siti VF, jelikoz s geo i nomad cisly Odoriku jsem spokojen.
Odpovědět