Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od xtonda »

Zivan, na těch odkazech píší něco jiného, minimální dobití je 6 € a platnost kreditu je 3 měsíce, sedí platnost 6 měsíců při dobití 15 € a více.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

xtonda píše:Zivan, na těch odkazech píší něco jiného, minimální dobití je 6 € a platnost kreditu je 3 měsíce, sedí platnost 6 měsíců při dobití 15 € a více.
Ptal jsem se i primo operatora,jestli neni moznost to nejak natahnout,bohuzel,max. tech 6 mesicu.
Ovsem pri nedobiti se zbyvajici kredit pouze zablokuje,nevymaze se,a pak po dobiti ho opet uvolni.Takto to ma i nas Vodafone,10 + 3,pokud dobijete pred uplynutim tech 3 mesicu,kredit se vraci.
Navic,pri dobiti 20 € je bonus 1 € zdarma navic.Pouze sice na vnitrositivy provoz,tedy 8 hovoru zadarmo.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od xtonda »

Tak zase aby těch 6 € člověk vyčerpal, tak musí 12 x za kvartál použít ten denní internet, což by asi nebyl takový problém. Volání lze u nás pořídit levněji, takže to se nevyplatí používat.
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Zivan »

xtonda:
Tu platnost jsem opsal primo z ceniku:
Platnosť Kreditu a Bonusový Kredit:
V prípade dobitia Kreditu vo výške 3 € je platnosť Kreditu 1 mesiac, v prípade dobitia do výšky 14,99 € je platnosť Kreditu 3 mesiace, v prípade dobitia od 15 € je platnosť Kreditu 6 mesiacov, teda aby Vám Kredit vydržal po celý rok, treba si ho dobiť aspoň 12-krát sumou 3 €, 4-krát sumou do
14,99 € alebo aspoň 2-krát sumou od 15 €
http://www.o2.sk/download/cenniky/Cenni ... _62014.pdf

Ale je mozne, ze nakonec nejde nabit mensi castkou nez 6€.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

Po 6 € to dobit nejde,6 - 30 je rozpeti.
No,zakladni minutova sazba se i mne zda vysoka,ale oni to maji nastavene na balicky,napr. 300 minut za 0,07 € coz uz je minuta za 2 Kc.Ale hlavne - ty minuty jdou do cele Unie,na rozdil od nasich,take nezapominejme na nedavnou 10% devalvaci koruny,ktera to trochu prodrazuje,a - za 30 € mate Unijni flat,volani i SMS,a textovky za pausal nemam ani ja s mVolanim.
A je to bez jakekoli smlouvy,zapnete,vypnete,zadnych 24 mesicu a to jen po CR.
Ale ja osobne to mam kvuli tomu balicku Volania Svet.Na Kubu se minuta pod 20 Kc sehnat nikde jinde neda,,takze amigo Kubanec tady z Habartova je ted stestim bez sebe,misto 20 Kc/min jen asi 3,40 !
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

Vypadá to,že další bezroamingovou zemí bude Rakousko,to vyhrálo příslušné hlasování na http://napady.o2.sk se 39% před Německem - 33%.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od aplet »

A jiz je mozne vyuzivat LTE sit coz v mem pripade neni jelikoz ja mam dual sim nokia lumia 730 a jsem namiru spokojen :P za 200Kc mam 5GB :roll: a na volani mam ceskou sim a volam pres callback :lol:
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Zivan »

martv píše:Neřešil někdo, jak tu SIMku koupit v ČR? Přes e-shop to chce trvalou adresu, číslo občanky a rodné číslo...
...
Díky za zkušenost, nicméně moje otázka byla spíše na to, jestli někdo přišel na to, jak tu kartu koupit online / v ČR. Jejich e-shop sice nabízí zaslání zdarma do ČR, ale je to myšleno asi jen pro občany SR, české číslo OP to nebere...
Kdyby to někdo řešil, tak já tam vyplnil náhodné číslo OP dle příkladu 2x písmeno + 6x číslo a bez problému. Trvalou adresu jsem použil nějaké SK instituce a rodné číslo musí splňovat "modulo 11", je dobré si ty údaje poznamenat, protože jsou některé potřebné při aktivaci SIMky :) Problém byl při vyplňování české adresy, protože ta musela taky projít nějakou kontrolou na správnost a v ní mají chyby. Pro mojí adresu je např. špatně PSČ, ale i tak ta obálka dorazila.
Odpovědět