Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

Zatim jen pri pobytu zde v Cechach,ale i tak,vola se uplne stejne jako v domaci siti.
Do O2.SK - 0,13 €/hovor
Do EU. - 0,13 €/minuta
SMS. B. - 0,06 €/SMS
Volania Svet - za 6 € je 50 minut do nejexotictejsich zemi typu Francouzska Polynesie,Marshalovy ostrovy,Kuba!, atd

Jeste doplnim - uctovani 30 + 1

Info 00421 949 949 949

A data - Internet na den 0,50 €/400MB!!!!!
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od xtonda »

Slovenské O2 je dcerka českého a spousta servisních věcí se dělá v česku, takže umožnit volat a datovat v mateřské síti za místní ceny nemusí být pro O2 problém. České O2 bylo odkoupeno PPF a tak už sítě v dalších zemích nejsou v rámci firmy a tedy bych zavedení podobného konceptu v dalších zemích už nečekal, max recipročně pro české SIM ve slovenském O2.

Měsíční datové balíky až tak zajímavé nejsou, to lze u nás levněji pořídit u Tesco s Clubcard, ale těch 400 MB na den za 0,5 € je hodně slušných, i při denním používání vyjde 12 GB na 400 Kč, což u nás lze získat akorát u šedivek. Denní balíčky jsou u nás dost nehorázné.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

No,moc bych tu pripadnou reciprocitu uvital,ale nevim.
Spis jsem myslel,jestli to neni prvni vlastovka celoevropskeho deje.u
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

Oprava - uctovani hovoru jako u Odoriku,1 + 1 !!!!!
Jasne po nekolika testovacich hovorech,za 0:07 minut do Spanelska cena posledniho hovoru *149*# cinila 0,0173 €.
Ceny v setinach centu!
martv
Příspěvky: 44
Registrován: úte 22. led 2013 1:26:57

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od martv »

Neřešil někdo, jak tu SIMku koupit v ČR? Přes e-shop to chce trvalou adresu, číslo občanky a rodné číslo...

Dobíjení asi taky nebude úplně snadné, co jsem četl, tak jejich platební brána akceptuje jen karty vystavené na Slovensku.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

martv píše:Neřešil někdo, jak tu SIMku koupit v ČR? Přes e-shop to chce trvalou adresu, číslo občanky a rodné číslo...

Dobíjení asi taky nebude úplně snadné, co jsem četl, tak jejich platební brána akceptuje jen karty vystavené na Slovensku.
Ja jsem SIM koupil primo tam,v O2 prodejne,ano,je nutny OP,to maji i napr. Nemci tak.
Dobijeni je necekane snadne,SMS DOBIT na 00421 940 678 000.
Dobiji secpevns castka 8 €.
Aktivace sluzby s prvnim dobitim a registraci platebni karty podobne jako napr. v Android Marketu - Google Play.
System si kartu zapamatuje a pak uz jen poslete SMS.
Mam dojem,ze toto dobijeni a to klasicke pres plat.kartu spolu nesouvisi.Ja to SMS dobijeni funkcni mam.
martv
Příspěvky: 44
Registrován: úte 22. led 2013 1:26:57

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od martv »

Kristovec píše: Ja jsem SIM koupil primo tam,v O2 prodejne,ano,je nutny OP,to maji i napr. Nemci tak.
Díky za zkušenost, nicméně moje otázka byla spíše na to, jestli někdo přišel na to, jak tu kartu koupit online / v ČR. Jejich e-shop sice nabízí zaslání zdarma do ČR, ale je to myšleno asi jen pro občany SR, české číslo OP to nebere...
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

martv píše:
Kristovec píše: Ja jsem SIM koupil primo tam,v O2 prodejne,ano,je nutny OP,to maji i napr. Nemci tak.
Díky za zkušenost, nicméně moje otázka byla spíše na to, jestli někdo přišel na to, jak tu kartu koupit online / v ČR. Jejich e-shop sice nabízí zaslání zdarma do ČR, ale je to myšleno asi jen pro občany SR, české číslo OP to nebere...
Hm,tak to asi jen osobne,aspon zatim.,Ale o tom dobijeni jsem jim napsal,a MOZNA ho po oli i s ceskymi platebnimi kartami
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Zivan »

U dobiti platebni kartou tam maji poznamku, ze to jde pouze slovenskou kartou:
http://www.o2.sk/pre-vas/sluzby-a-podpo ... dit-online

Ale u dobiti pomoci SMS to vypada, ze to jde i pomoci ceske:
http://www.o2.sk/pre-vas/sluzby-a-podpo ... ie-cez-sms
Kredit si cez SMS môžete dobiť s platobnými kartami, ktoré podporujú
e-commerce transakcie a boli vydané na Slovensku a v Českej republike.
Ale je tam docela kratka platnost kreditu, u dobiti do 3€ jen 1 mesic, 3-14,99€ 3 mesice a od 15€ 6 mesicu.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Slovenska O2 rusi roamingove poplatky!!!!!

Příspěvek od Kristovec »

Ano,to SMS dobijeni mi jde zcela bez potizi.Dobiji se 8 € .Ta platnost kreditu mne taky mrzi,
Odpovědět