Podvodné praktiky operátora Live Telecom

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Podvodné praktiky operátora Live Telecom

Příspěvek od helmut.niederman »

Chtěl bych všechny varovat, kteří máte doma pevnou linku od O2 a jste zařazeni ve veřejném telefonním seznamu, abyste si dávali " majzla " na podvodné praktiky operátora Live Telecom. Zavolají vám domů, a naslibují vám že máte snížený měsíční paušál. Bohužel smlouvu uzavíráte už tím, že říkáte ANO a nemáte možnost se jinak bránit, bohužel tu umožňuje jeden z těch obchodních či občanských zákoníků.
Mne jenom zaráží, proč nezasahují orgány činé v tr.řízení, proč nezasahuje ČTÚ a proč tuto firmu nepožene někdo před soud, když okrádá lidi ? :evil:

Dnes mi právě volali domů v době, kdy jsem spal, a na konci ženská se ptala, hovořím s majitelem pevné linky ? Já ANO, a pak " dobrý den, tady Live Telecomu, oznamujeme vám snížení měsíčního paušálu za pevnou linku od září 2014 ", ihned jsem zavěsil, ani jsem slovně nezareagoval a neposlal je do pí***. Inu, teď mám jenom strach, aby mi neposlali nějakou fakturu či smlouvu, jenom proto, že jsem řekl ANO, že jsem majitelem pevný linky, snad nebudu mít s něma opletačky. Kdybych totiž nebyl rozespalý a byl nějakou dobu v bdělém stavu, tak bych určitě neřekl ANO, protože to je právě to, na co oni vydělávají na podvodech. Tak doufám, že z toho nic nebude. :roll: Jinak stačí si vygooglovat Live Telecom podvodníci a máte přehled co všechno oni dělají za hrůzy. :evil:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Podvodné praktiky operátora Live Telecom

Příspěvek od Pitomec »

Do 14 dní jde nepochybně odstoupit bez udání důvodu.
Obrázek
Uživatelský avatar
srsen
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:15:59

Re: Podvodné praktiky operátora Live Telecom

Příspěvek od srsen »

Potvrzuji, že Live Telecom skutečně mají takové praktiky a špatně se jich zbavuje jak jednou člověka dostanou - už jsem se jich zbavoval u známých. Zatím jsem neřešil jejich šmejdské jednání v tak raném stádiu, no ale možná by šlo jim preventivně poslat doporučeně dopis že odstupujete ve 14ti dení lhůtě od smlouvy bez udání důvodu. Já mám pocit, že oni posílají ty svoje šmejd smlouvy tak naknop, že už se jich technicky nedá zbavit a pak se jim musí echutně dlouho platit. No ale možná to nebude tak horký, u soudu by neměli šanci, pokud by ten rozhovor nezfejkovali v nějakým audio editoru ve stylu "jste majitel linky? - ANO, Tady live telecom, máte od nás super volání - ANO" :)
Odpovědět