Zeby konecne neomedzeny tarif za 400Kc?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
mol191280
Příspěvky: 8
Registrován: pát 10. led 2014 19:45:36

Re: Zeby konecne neomedzeny tarif za 400Kc?

Příspěvek od mol191280 »

Ahoj lidi,

ten souhlas k marketingu se mi též nelíbí, ale za tu cenu 405 Kč se to vyplatí i kdyby mě otravovali každý měsíc.
Teď mě též pořád někdo otravuje a vůbec nevím, kde vzali moje číslo.

Jinak k tomu mBankovému tarifu, za 599 je strašně moc, běžně jde získat pod 500 u retenčního oddělení. Stačí si
vzít ten drahý za 749 a pak zavolat operátorovi, že máte u konkurence levnější a že chcete jinde.

Jinak nejlevnější flat, který jsem zatím viděl a vyrazil mi dech, byl za 133 Kč měsíčně, ale nebyl pro nás obyčejné lidi.
Píšu to tu proto, aby se zamysleli Ti, kteří platí 749 Kč a myslí si, že mají dobrou cenu.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zeby konecne neomedzeny tarif za 400Kc?

Příspěvek od Kristovec »

mol191280 píše:Ahoj lidi,

ten souhlas k marketingu se mi též nelíbí, ale za tu cenu 405 Kč se to vyplatí i kdyby mě otravovali každý měsíc.
Teď mě též pořád někdo otravuje a vůbec nevím, kde vzali moje číslo.

Jinak k tomu mBankovému tarifu, za 599 je strašně moc, běžně jde získat pod 500 u retenčního oddělení. Stačí si
vzít ten drahý za 749 a pak zavolat operátorovi, že máte u konkurence levnější a že chcete jinde.

Jinak nejlevnější flat, který jsem zatím viděl a vyrazil mi dech, byl za 133 Kč měsíčně, ale nebyl pro nás obyčejné lidi.
Píšu to tu proto, aby se zamysleli Ti, kteří platí 749 Kč a myslí si, že mají dobrou cenu.
Ti,co platí 749 mají asi smlouvu z dob,kdy byla běžná cena flatu přes 3 000,pak se naráz objevily ceny pod 1 000 a tak se upsali.Ale teď to lze předčasně ukončit za přijatelnou pokutu 20% zbylých paušálů.
U toho flatu za 133,je tam i těch 1 000 minut do zahraničí?Neumím si to představit.A pokud ten flat není pro všechny,co je platný nám,obyčejným lidem?
Jinak - neomezeně by to šlo i takto - tripleSIM mobil s předplacenkami všech tří OPů,VF má neomezeně v síti za 99 Kč,O2 zase do toho zahrnuje i pevná čísla,TM nevím.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zeby konecne neomedzeny tarif za 400Kc?

Příspěvek od Zedna »

Pres tarifomat.cz jsem objevil seriozni nabidku na flat za 399Kc (bez mobilnich dat) od virtuala Dragon (v siti TM) bez dalsich klicek/hacku a bez zavazku:
Mobilni data lze dokoupit (formou navyseni pausalu) za velmi rozumne ceny, viz. tabulka nize.
http://dragon.cz/mobilni-volani
--> tarif MobilCall NoLimit
Neomezené volání a SMS do všech sítí.
Smlouvy uzavírané bez závazku.
Mobilní data podle vybraného balíčku.
http://dragon.cz/dokumenty-ke-stazeni
http://www.dragon.cz/app/webroot/upload ... ilCall.pdf
Paušální tarify
Neomezené volání platí pro národní provoz a nezahrnuje čísla a služby uvedená v oddílech Zvláštní telefonní čísla a Speciální služby | Tarifikace 60 + 1

Tarif, volné minuty, volné SMS, volná data, Cena s DPH
-----------------------------------------------------------------
MobilCall NoLimit /V 0 MB neomezeně neomezeně 0 MB 399 Kč
MobilCall NoLimit /V 650 MB neomezeně neomezeně 650 MB 449 Kč
MobilCall NoLimit /V 1.5 GB neomezeně neomezeně 1.5 GB 499 Kč
MobilCall NoLimit /V 4.0 GB neomezeně neomezeně 4.0 GB 599 Kč
MobilCall NoLimit /V 10 GB neomezeně neomezeně 10 GB 699 Kč
MobilCall NoLimit /V FreeData neomezeně neomezeně neomezeně 849 Kč

U neomezených dat bude po dosažení limitu 20 GB/měsíc snížena rychlost na 64kb/s u služeb pro sdílení velkých souborů nebo multimediálních služeb (Dropbox, Google
Drive, Open Drive, iCloud, YouTube, Stream.cz, rádia). U ostatních služeb (e-mail, web, Facebook, Skype) bude rychlost nezměněna.
Vyhodou je, ze to je nabidka dostupna kazdemu (ne sedivka nebo neverejna nabidka jen pro nekoho) a ze tam nejsou zadne poplatky za aktivaci/prenos cisla apod.
Přidělení nového čísla - Zdarma
Aktivace služby - Zdarma
Poplatek za přenos čísla - Zdarma
Poplatek za změnu tarifu Změna je možná jedenkrát za zúčtovací období - Zdarma
Poplatek za znovuvydání SIM - 100Kč
Zde jsou o nich clanky z doby kdy zacinali (podzim 2013)
http://www.mobilmania.cz/novy-virtual-d ... fault.aspx
http://mobilenet.cz/clanky/novy-virtual ... 8-kc-13313
Je videt, ze cena klesla z puv. 500 na 400 za pausal bez dat a i ceny za data vyrazne klesly.
Dragon využívá síť T-Mobilu (skrz GTS Czech)
Tarify jsou bez závazku s výpovědní dobou 3 měsíce
Aktivace nové SIM karty, stejně jako přenos čísla od konkurence jsou zdarma
Při zřízení služby může být požadována záloha, která je vratná po třech měsících (umořena na úhradu vyúčtování)
Stávající zákazníci s dobrou platební morálkou zálohu skládat nemusí
Naposledy upravil(a) Zedna dne pát 10. dub 2015 12:57:35, celkem upraveno 3 x.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Zeby konecne neomedzeny tarif za 400Kc?

Příspěvek od xtonda »

Pěkné, já bych bral jen holá data za cenu flat s daty - flat bez dat.
Odpovědět