Virtuální operátor Levná simka

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: ned 12. kvě 2013 10:39:46

Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od Pavel »

Zdravím, narazil jsem na tuto nabidku http://levnasimka.cz/cenik/ Co si o tom myslíte? Podle iformací, které jsem od nich získal tak účtování hovorů od začátku 1+1, ceny jsou s DPH. Vypadá to, že je to dost nová firma ,aby jen nenalákali lidi a pak nezdražili.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od xsouku04 »

Pavel píše:Zdravím, narazil jsem na tuto nabidku http://levnasimka.cz/cenik/ Co si o tom myslíte? Podle iformací, které jsem od nich získal tak účtování hovorů od začátku 1+1, ceny jsou s DPH. Vypadá to, že je to dost nová firma ,aby jen nenalákali lidi a pak nezdražili.
Jsou v síti T-mobile a za příchozí hovory v roamingu EU si účtují 2 Kč, což odporuje regulaci EU. Zjevně to neví, možná podobně nerozvážně stanovili i jiné ceny. Proč není nikde v ceníku napsáno, že se jedná o účtování 1+1, nebo jsem to přehlédl?
Hlasové balíčky budeme bohužel představovat také, jinak se pro ty, co více volají, totiž nedá na výrazně nižší cenu dostat. V některých balíčcích jsou i SMS. Ale jen balíčky, co dávají smysl, abychom neměli přebalíčkováno.
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: ned 12. kvě 2013 10:39:46

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od Pavel »

Ano máte pravdu taky v jejich nabídce postrádám spoustu informací, včera jsem s nimi chatoval a na pár věcí se ptal. Na tarifikace 1+1 od začátku hovoru jsem se vyslověně ptal, účtováni po vteřinách je vidět zde http://levnasimka.cz/ Ptal jsem se zda maji nějakou zákaznickou linku a bylo mi oznámeno toto číslo 730330542 nebo 4488 z jejich sítě.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od MaT »

No na volání mi Odorik přijde lepší, o tom žádná.

Ale zase mají data i v balíčcích 300 MB a 600 MB, u Odorika zatím není mezi 150 MB a 1000 MB nic, ač se to slibuje už dlouho...
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: ned 12. kvě 2013 10:39:46

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od Pavel »

Mám v rodině i nějaká mobilní čísla ze kterých se minimáně volá (většinou volají přes VOIP Odorik ) a líbí se mě ten tarif 0. Kdyby přešli k Odorikovi tak je tam ten poplatek 0,7Kč/den. :( A když provolají např. jen 5minut za měsíc tak ten poplatek je větší než cena hovorů.
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od Zivan »

Taky mam v rodine duchodce, ktery posle 5 SMS za rok, data nepouziva vubec a mesicne provola 10-60 minut. Pro operatory asi naprosto nezajimavy zakaznik.

Podobne ceny ma Axolot, u nuloveho tarifu o fous levnejsi minuta volani mimo sit, zas drazsi balicky netu od 600MB vys.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od Kristovec »

Žádný zázrak,protože žádné zázraky už nejspíš nejsou možné,jen jiné sestavení cen a poplatků.Ale ten tarif nula by nebyl marný.
Ovšem data, 3 GB za 565 Kč,to přidám 125 Kč a Odorik dá 10 GB.
Vyjedu 4 GB/měsíc. Nebo od O2.sk 5 GB/15 €.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
Pavel píše:Zdravím, narazil jsem na tuto nabidku http://levnasimka.cz/cenik/ Co si o tom myslíte? Podle iformací, které jsem od nich získal tak účtování hovorů od začátku 1+1, ceny jsou s DPH. Vypadá to, že je to dost nová firma ,aby jen nenalákali lidi a pak nezdražili.
Jsou v síti T-mobile a za příchozí hovory v roamingu EU si účtují 2 Kč, což odporuje regulaci EU. Zjevně to neví, možná podobně nerozvážně stanovili i jiné ceny. Proč není nikde v ceníku napsáno, že se jedná o účtování 1+1, nebo jsem to přehlédl?
Hlasové balíčky budeme bohužel představovat také, jinak se pro ty co více volají totiž nedá na výrazně nižší cenu dostat. V některých balíčcích jsou i SMS. Ale jen balíčky, co dávají smysl abychom neměli přebalíčkované.
Balíčky po CZ nebo i ven a roam?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od xsouku04 »

Oboje. Roamingové by se měly stihnout snad do léta.
Další datové baličky, možnost dokupovat další data levněji a možnost zakoupení balíčků na 30 dní místo kalendářního měsíce by měly být k dispozici od 1.4.

Co se týče hlasových balíčků (občas mají zahrnuty i SMS), tam to zdržujeme my. Jen zbývá to vymyslet a udělat tak, aby to celé účtování zbytečně nekomplikovalo. Nejednodušší by bylo účtovat všechno dál jako normálně a na konci měsíce ale vrátit peníze za využitý počet minut s balíčků. Nevýhoda - je to neobvyklé a je potřeba mít trochu vyšší kredit. Výhoda - je to pro nás jednoduché. Pro zákazníka - velmi snadno pozná, zda-li se balíček vyplatil (dostal vráceno více, než za balíček zaplatil) nebo nikoli.
Nebo jste raději pro to, aby se správná balíčková cena strhávala v reálném čase?

Další možnost je, že by se částku za balíček nestrhla hned (jen by zkontroloval dostatečný kredit), ale až na konci měsíce, kdy by se zároveň vrátily peníze provolané v rámci balíčku za běžné ceny - tedy hned by bylo vidět, kolik se balíčkem ušetřilo - vlastně peníze by na účtu obvykle přibyly.
Připadá vám tento způsob balíčků "naruby" uživatelsky matoucí? Pro nás by to bylo jednodušší, mohli bychom nabídnout více různých balíčků a kombinací a libovolně pak vracet balíčky ušetřené peníze až na začátku dalšího měsíce (dříve než bude vypočítána částka k inkasu).
tom_speedy
Příspěvky: 71
Registrován: stř 10. říj 2012 17:02:51

Re: Virtuální operátor Levná simka

Příspěvek od tom_speedy »

Za sebe bych byl pro poslední možnost. Byl by to sice balíček naruby, ale dejme tomu vždy poslední den v měsíci (případně 1. nevím jak by se to nastavilo) by se odečetl balíček a zároveň vrátily peníze za provolané minuty.

Ještě bych se přimlouval teď za jednu věc. Oddělit toto téma do samostatného (nemotat to k dalšímu virtuálovi). A ještě popsat trochu co a od kdy se chystá. Tolik můj názor. Díky
Odpovědět