Jak využí skype kredit?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Jak využí skype kredit?

Příspěvek od vlk »

Postupně unifikuji telefonní účty a přecházím na Odorik. Před pár dny jsem provolal kredit posledního účtu předchozího VoIP operátora (na pevné, kde byl nejmenší rozdíl oproti cenám Odoriku a kde nezáleželo na zobrazovaném čísle). Přecházím s mobilem pod Odorik. Nyní zbývá 5 let starý kredit na skypu. Bohužel vypadá to, že ho nejde převést na jiný účet (např. nějaké neziskovce jako dar), nelze poslat DMS neziskovce (specifikum českých operátorů), po dotazu neziskovkám neprovozují placené linky (kdysi bývaly povodňové linky, asi už neexistují?).

Napadá nějaká rozumná možnost jak využít skype kredit (pár set korun)? (Zatím nejméně prodělečné je ho provolat na dlouhé hovory na pevnou linku - 3,6 eurocentu za spojení (grrr) + 2,1 centu za minutu, ale než to provolám a to nepohodlí - jsem zmlsán jedním kreditem Odoriku). Nebráním se nějaké rozumné charitě. Jen tak ho nechat skypu se mi zas nechce.

Nějaký nápad?
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Jak využí skype kredit?

Příspěvek od Kristovec »

Výhodné jsou mesíční balíčky na pevné linky, "neomezeně",bývalo to 10 000 minut,na německé pevné by mělo stát nějak kolem 4 €.
Na naše DMS Skype kredit,ani kredit zahraničních OPů nejde využít,já teď řeším totéž s předplacenkou polského Plusu,chci ji vyčerpat - 85 PLN.
Nedal by se ten kredit někomu převést?
Odpovědět