Inspirace pro CZ OPy

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od Kristovec »

Dnes v Cieszynu jsem na prodejnách Źabka četl - za doladowanie Orange kreditu je 5 GB za 6 PLN,tedy 40 Kč.
5 GB za 40 Kč.To zůstává rozum stát.
Myslím,že u nižších objemů mobilních služeb je lepší využívat zahraniční OPy,viz např. O2.SK
Kurs tady v Českém Těšíně je 6,55 Kč/1 PLN.

A ještě TM balíky - 25 GB za 100 PLN,o nekupte to za tu cenu!
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše:Dnes v Cieszynu jsem na prodejnách Źabka četl - za doladowanie Orange kreditu je 5 GB za 6 PLN,tedy 40 Kč.
5 GB za 40 Kč.To zůstává rozum stát.
Myslím,že u nižších objemů mobilních služeb je lepší využívat zahraniční OPy,viz např. O2.SK
Kurs tady v Českém Těšíně je 6,55 Kč/1 PLN.

A ještě TM balíky - 25 GB za 100 PLN,o nekupte to za tu cenu!
To nechápu, 5 GB za 6 zlotých cca 40 Kč je určitě dobrá cena.
Ale 25 GB za 100 zlotých tedy cca 700 Kč už je úplně normální cena jako u nás. Pravda, běžně se nabízí spíše 10 GB, ale co se užitečnosti týče, 10 GB a 25 není až zas takový propastný rozdíl.

Ale předpokládám, že ta cena platí jen v Polsku a ne v roamingu v ČR, tedy pokud někdo nebydlí pár kilometrů od Polska, využít to přece nemůže.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
Kristovec píše:Dnes v Cieszynu jsem na prodejnách Źabka četl - za doladowanie Orange kreditu je 5 GB za 6 PLN,tedy 40 Kč.
5 GB za 40 Kč.To zůstává rozum stát.
Myslím,že u nižších objemů mobilních služeb je lepší využívat zahraniční OPy,viz např. O2.SK
Kurs tady v Českém Těšíně je 6,55 Kč/1 PLN.

A ještě TM balíky - 25 GB za 100 PLN,o nekupte to za tu cenu!
To nechápu 5 GB za 6 zlotých cca 40 Kč je určitě dobrá cena.
Ale 25 GB za 100 zlotých tedy cca 700 Kč už je úplně normální cena jako u nás. Pravda běžně se nabízí spíše 10 GB, ale co se užitečnosti týče 10 GB a 25 není až zas takový propastný rozdíl.

Ale předpokládám že ta cena platí jen v Polsku a ne v roamingu v ČR, tedy pokud někdo nebydlí pár kilometrů od Polska, využít to přece nemůže.
Ano,tohle je samozřejmě vnitrostátní cena za těch 25 GB.Ale smysl ten velký balík má,to jsem poznal v květnu,kdy 10 GB bylo při sledování MS v hokeji pryč za pár dní.
Navíc ještě Poláci mají velkou spoustu dalších výhod a slev,to není jen tohle.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od aplet »

To je všechno hezké ale co kvalita připojení ?co kvalita služeb? Levné nemusí zaznamenat kvalitní....o_O
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:To je všechno hezké ale co kvalita připojení ?co kvalita služeb? Levné nemusí zaznamenat kvalitní....o_O
Jistě,ale zase,že by naši operátoři meli,soudě podle ceny,nejkvalitnější internet na světě,to si nemyslím.Rychlost připojení výši ceny rozhodně neodpovídá.
Uživatelský avatar
forum2008
Příspěvky: 25
Registrován: stř 19. úno 2014 14:57:15

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od forum2008 »

Nejsem teda nějakej polštinář.. Ale já u Orange ani v Žabka u polských kolegů nic takového jako 5 Giga za 6 PLN nevidím.. Naopak vidím "normální" ceny.
Není na to někde odkaz?
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od Kristovec »

forum2008 píše:Nejsem teda nějakej polštinář.. Ale já u Orange ani v Žabka u polských kolegů nic takového jako 5 Giga za 6 PLN nevidím.. Naopak vidím "normální" ceny.
Není na to někde odkaz?
Ne,to jsem viděl přímo na tom obchodu Źabka v Cieszynu.
Kukin
Příspěvky: 34
Registrován: stř 01. kvě 2013 21:17:46
Bydliště: Brno / Blanensko

Re: Inspirace pro CZ OPy

Příspěvek od Kukin »

No jo, v obchodě, to taky mohla být reklamština za výlohou. Třeba k tomu mají dvouletý závazek anebo je to doplňkový balíček k nějakému dražšímu paušálu.

Je lepší si prvně nastudovat obchodní podmínky a možná "ale" a pak to teprv vypustit do světa jako hotovou věc :-)

Ale plně souhlasím s názorem že čeští Opové jsou zkostnatěle předražení, co se týče dat.
Odpovědět