Nový slovenský operátor 4ka

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od helmut.niederman »

Co říkáte na tohoto nového slovenského operátora ? Dočkáme se taky podobného operátora jako na Slovensku ? Sazby za volání má doslova levnější než Odorik. Volání na Slovensku a v roamingu ze Zóny 1 ( EU ) to je za 0,04 €uro/min. A pozor, volání v roamingu, v zóně 1 též vychází na 0,04 €uro, takže zajedu do Žiliny, koupím tam kartu, + dobíjecí kupón a přijedu do Česka a v rámci roamingu v ČR mne to stojí jen 0,04 €ur/min.
1 GB vychází na 1 €uro. Mne by klidně stačili v Česku i 2 €ura než 10 €uro.

Více informací na http://www.4ka.sk
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od xsouku04 »

helmut.niederman píše:Co říkáte na tohoto nového slovenského operátora ? Dočkáme se taky podobného operátora jako na Slovensku ? Sazby za volání má doslova levnější než Odorik. Volání na Slovensku a v roamingu ze Zóny 1 ( EU ) to je za 0,04 €uro/min. A pozor, volání v roamingu, v zóně 1 též vychází na 0,04 €uro, takže zajedu do Žiliny, koupím tam kartu, + dobíjecí kupón a přijedu do Česka a v rámci roamingu v ČR mne to stojí jen 0,04 €ur/min.
1 GB vychází na 1 €uro. Mne by klidně stačili v Česku i 2 €ura než 10 €uro.

Více informací na http://www.4ka.sk
Ceny hovorů v roamingu se budou snižovat. Jako nový hráč na trhu snižují trochu předčasně a snaží se na to lákat.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od Kristovec »

Skvělý důvod k cestě do rodné země mé maminky,díky!
Z Čadce je to nedaleko.A kde přesně to v té Žilině je?
Jenže 0,13 €/hovor u O2 taky ujde,tuhle jsem s bratrancem vykecával přes 50 minut,což by byla 2 Eura.
Jinak,polský T-Mobile má roamingový balíček taky s asi 5 centy za jednotku.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
helmut.niederman píše:Co říkáte na tohoto nového slovenského operátora ? Dočkáme se taky podobného operátora jako na Slovensku ? Sazby za volání má doslova levnější než Odorik. Volání na Slovensku a v roamingu ze Zóny 1 ( EU ) to je za 0,04 €uro/min. A pozor, volání v roamingu, v zóně 1 též vychází na 0,04 €uro, takže zajedu do Žiliny, koupím tam kartu, + dobíjecí kupón a přijedu do Česka a v rámci roamingu v ČR mne to stojí jen 0,04 €ur/min.
1 GB vychází na 1 €uro. Mne by klidně stačili v Česku i 2 €ura než 10 €uro.

Více informací na http://www.4ka.sk
Ceny hovorů v roamingu se budou snižovat. Jako nový hráč na trhu snižují trochu předčasně a snaží se na to lákat.
Česko je nekřesťansky drahé,dochází to až do absurdity že zahraniční SIM roamují v Čechách levněji,než domácí karty.A data stejně tak,viz 5 GB od O2.SK,zatím 15 Eur.
Jestli roaming opravdu skončí,čeští OPové okamžitě zkrachují.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od aplet »

Slováci žijící v Čechách volají domů přes O2sk balíčky Fér.Proto novej operátor je zde k ničemu.Je to hezké že se dá volat v roamingu za 1 Kč ale platíte za příchozí hovory a O2Sk má příchozí hovory zdarma.Také levnější internet.Jednoduše nic zajímavého.=-O
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:Slováci žijící v Čechách volají domů přes O2sk balíčky Fér.Proto novej operátor je zde k ničemu.Je to hezké že se dá volat v roamingu za 1 Kč ale platíte za příchozí hovory a O2Sk má příchozí hovory zdarma.Také levnější internet.Jednoduše nic zajímavého.=-O
Ta 1 Kč je z kterékoli do kterékoli EU země,což může lidem v pohraničí vyhovovat.Nebo cestovatelům.O2.SK má domácí sazby bohužel jen v Česku.
A příchozí hovory? Češi na slovenské
Číslo asi volat nebudou,a Slováci mohou volat na O2.sk což přijmete zdarma.Totéž jsem promýšlel u polského T-Mobilu.
Kdo má Orange.es a za 1 € volá po Unii 60 minut to může potvrdit.
Je to tu hodně předražené.
jorgos
Příspěvky: 7
Registrován: stř 19. bře 2014 13:22:12

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od jorgos »

aplet píše:Slováci žijící v Čechách volají domů přes O2sk balíčky Fér.Proto novej operátor je zde k ničemu.Je to hezké že se dá volat v roamingu za 1 Kč ale platíte za příchozí hovory a O2Sk má příchozí hovory zdarma.Také levnější internet.Jednoduše nic zajímavého.=-O
pro me velmi zajimave! internet v tel. nemam, na prichozi hovory uz mam nekolik roku nulovy tarif od VF a jelikoz odorik sit VF stale nema, mel jsem do vcerejska na odchozi hovory (cca 20-100min/mes.) Oskartu. Vcera jsem na slov. poste koupil za 4eura Simku (kredit 4eur a kazdy dalsi dobity ma expiraci 16 mesicu!) a volam za polovinu a to po cele EU.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od Kristovec »

helmut.niederman píše:Co říkáte na tohoto nového slovenského operátora ? Dočkáme se taky podobného operátora jako na Slovensku ? Sazby za volání má doslova levnější než Odorik. Volání na Slovensku a v roamingu ze Zóny 1 ( EU ) to je za 0,04 €uro/min. A pozor, volání v roamingu, v zóně 1 též vychází na 0,04 €uro, takže zajedu do Žiliny, koupím tam kartu, + dobíjecí kupón a přijedu do Česka a v rámci roamingu v ČR mne to stojí jen 0,04 €ur/min.
1 GB vychází na 1 €uro. Mne by klidně stačili v Česku i 2 €ura než 10 €uro.

Více informací na http://www.4ka.sk
Právě mi odepsali z infolinky operátora,že ten 1GB za 1€ platí pouze na Slovensku,a to jen tam,kde je LTE.Takže máme smůlu a 5GB od O2.SK za 15 € k tomu.Zatím nám to musí stačit.Jinak 1MB za 0,04 € ,to ovšem taky ujde.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nový slovenský operátor 4ka

Příspěvek od helmut.niederman »

To je jasný, že ty nízké datové služby jsou určeny jen na území Slovenska, ale s těma podmínkama jako že to musí být síť LTE to jsem netušil, každopádně, kdyby tohle nabídli v roamingu, Fico by jim na to skočil až by operátor skončil :lol:
Odpovědět