T-mobile má cenovýho šotka v rámci Roamingu

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

T-mobile má cenovýho šotka v rámci Roamingu

Příspěvek od helmut.niederman »

Tak dlouho jsem se ještě nepobavil jako nad šotkem, který má T-mobile ve svém Roamingovém ceníku, jakmile jsem byl dnes v internetové samoobsluze Můj T-mobile a v části Roaming jsem kliknul na přehled cen, objevila se mi tabulka s ceníkem která značí, že v něm řádil šotek. Například odchozí hovoru v roamingu v rámci EU vás stojí hovor 629,- Kč/min. :lol: Internet dokonce 633,-Kč/MB :shock: V zóně 3 dokonce stojí internet 36000,- Kč/Mb.

Jinak samozřejmě po delším rozboru zjistíte, že jim tam chybí desetinná čárka takže správně má být 6,29 Kč/min a internet 6,33 Kč/MB. Takže je nutné astronomické ceny vydělit stem. Doufám, že T-mobile to opraví :lol:
Tabulka v němž řádil šotek se vám zobrazí pokud v menu Můj T-mobile kliknete na záložku Služby/Zahraničí a pak na tlačítko Přehled Cen pod informacemi o Roamingovém datovém limitu.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: T-mobile má cenovýho šotka v rámci Roamingu

Příspěvek od Kristovec »

Kvalitka,ale - ani by mně to nepřekvapilo.Vždyť z např. Ukrajiny stojí 1 MB 240 Kč.
Jinak,kdo nemá SIM nepřihlásí se a tak to nemůže skouknout.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: T-mobile má cenovýho šotka v rámci Roamingu

Příspěvek od aplet »

Já jsem byl dnes albertu a měli akce na jogurt 700 Kč místo 7,00 Kc a zajímá to někoho?Co má společného odorik se stránkami t mobile ?
Odpovědět