Vodafone zlevnil mzn hovory

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Vodafone zlevnil mzn hovory

Příspěvek od Kristovec »

Evropu,z 11,49 Kč/min na 7,26 Kč/min.
Nechci si moc fandit,ale možná k tomu přispěl i můj hovor s operátorkou před přenosem čísla k Odorikovi.Ptala se mne na důvod odchodu,poukázal jsem na ceny právě mzn hovorů,přes callback i kolem 1 Kč/min, např. D - pevná.
Bylo to v srpnu,mám dojem.No a teď už účtují těch 7,26 Kč/min , i na Ukrajinu.
A taky jsem zmínil,že je levnější roamovat se zahraniční SIMkou za Eurotarif,což asi taky zabralo.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Vodafone zlevnil mzn hovory

Příspěvek od aplet »

Pane Kristovec vodafone je úplně jedno kvůli čemu ste odjeli ,operátorka se to ptá protože musí a sleva na volání byla s úplně jiných důvodů ne kvůli odoriku.Kdyby chtěli zlevní cenu o víc ale proč by to dělali? Ale jak tak sleduji vaše příspěvky v různých diskusích měli jste všechny sim karty každého operátora v EU :-P jistě máte také jejich trika s logem:-D ze máte triko s logem odorik také víme=-O
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vodafone zlevnil mzn hovory

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:Pane Kristovec vodafone je úplně jedno kvůli čemu ste odjeli ,operátorka se to ptá protože musí a sleva na volání byla s úplně jiných důvodů ne kvůli odoriku.Kdyby chtěli zlevní cenu o víc ale proč by to dělali? Ale jak tak sleduji vaše příspěvky v různých diskusích měli jste všechny sim karty každého operátora v EU :-P jistě máte také jejich trika s logem:-D ze máte triko s logem odorik také víme=-O
Ne,SIMky všech EU operátorů opravdu nemám,navíc Ukrajina ani ještě není členem Unie,mám polskou a slovenskou,míval jsem i německé a rakouskou.A tu ukrajinskou.
A trička taky nemám,jen od Vodafonu propisku a malé plastové hodiny. Odorikova trička se mi velmi dobře nosí,tak jsem se u svého oblíbeného operátora hned i ošatil. ;)
Odpovědět