Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od Pitomec »

Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8154
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od xsouku04 »

Na co ten Vodafone nepřijde. Jestli jsem dobře pochopil reklamštinu, tak prvních 100 lidí, co podepíše smlouvu na 2 roky s nějakým RED tarifem za 749 Kč nebo dražším na brněnské pobočce, bude mít na půl roku (dva čtvrtletní kupony) šalinkartu v hodnotě 550 Kč/měsíc "zdarma". Jen noví zákazníci (nové či přenesené číslo), nebo "za doporučení". Nejsem si ale jist, jestli jsem to dobře pochopil, moc mi to hlava nebere.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od aplet »

Zajímavé ale lepsi by to bylo kdyby to dali na cele období trvání tarifu.Jinak vodafon jsem měl a kdyz jsem přijel do Letovic u Brna katastrofa=-O já bych do teho nešel.:-Pu
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od Kristovec »

Spíše se vyplatí to mVolání,hlavně hodně volajícím,za 600 Kč neomezeně,1000 minut ven a 4 GB.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od Pitomec »

xsouku04 píše:
Na co ten Vodafone nepřijde. Jestli jsem dobře pochopil reklamštinu tak prvních 100 lidí co podepíší smlouvu na 2 roky s nějakým RED tarifem za 749 Kč nebo dražším na brněnské pobočce budou mít na půl roku (dva čtvtetní kupony) šalinkartu v hodnotě 550 Kč/měsíc "zdarma". Jen noví zákazníci (nové či přenesené číslo), nebo "za doporučení". Nejsem si ale jist, jestli jsem to dobře pochopil, moc mi to hlava nebere.
Já to pochopil jinak - každý čtvrtrok dostanu SMS s kódem a můžu si v prodejně MHD vyzvednout 2 kupóny, které budou platit právě ty 3 měsíce (pouze u nejnižšího Vodafone tarifu 26 dostanu kupón jeden). A prvních 100 lidí dostane ty kupóny 3. Ten kupón je vlastně čtvrtletní jízdenka, jejíž normální cena u MHD je 1370Kč. Když budu mít tedy kupóny 2, tak např. jeden si nechám pro svoji potřebu a druhý dostane manželka.
Obrázek
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od aplet »

když si vemu nejvysi tarif za 1490 Kc pak dostanu 3 x kupon kde jeden kupon je patnej 3 mesice coz znamena ze budu mit zaplaceno 9 mesicu od vodafonu. :lol: je a je to pro 100 prvních zakazniku.tohle mohl vymyslet jen někdo z vodafonu :D bud jsem blazen ja nebo potom nevim kto...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8154
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše: Já to pochopil jinak - každý čtvrtrok dostanu SMS s kódem a můžu si v prodejně MHD vyzvednout 2 kupóny, které budou platit právě ty 3 měsíce (pouze u nejnižšího Vodafone tarifu 26 dostanu kupón jeden). A prvních 100 lidí dostane ty kupóny 3. Ten kupón je vlastně čtvrtletní jízdenka, jejíž normální cena u MHD je 1370Kč. Když budu mít tedy kupóny 2, tak např. jeden si nechám pro svoji potřebu a druhý dostane manželka.
Myslím, že to tak nebude, protože to by na tom prodělávali po celou dobu. Dvě šalinkarty totiž stojí více než neomezené volání a to i po té drobné slevě, co od dopravního podniku mohou dostat.
No prostě napsali to tak, aby se to nedalo jednoznačně pochopit. Zjevně chtějí, aby se člověk šel zeptat na pobočku, a tam si ho předpokládám již zpracují, jak potřebují. Budou vyhrožovat tím, že je to jen pro prvních 100 zákazníků, a pokud si to člověk bude rozmýšlet, už to nemusí dostat.
Možná je to tak, že prvních 100 zákazníků dostane ne dva čtvrtletní kupóny, ale 3 čtvrtletní kupóny. Ne ale v jeden okamžik, ale pro prvního třičtvrtě roku postupně, pokud bude řádně platit.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od Pitomec »

aplet píše:když si vemu nejvysi tarif za 1490 Kc pak dostanu 3 x kupon kde jeden kupon je patnej 3 mesice coz znamena ze budu mit zaplaceno 9 mesicu od vodafonu. :lol: je a je to pro 100 prvních zakazniku.tohle mohl vymyslet jen někdo z vodafonu :D bud jsem blazen ja nebo potom nevim kto...
Platnost kupónu jsou 4 měsíce od obdržení SMS, takže když ti VF pošle ty 3 SMS kupóny naráz, tak si moc nepomůžeš (leda ty 2 někomu prodat). A obdržení dalších kupónů vždy po čtvrt roce je podmíněno 100% platební morálkou.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8154
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od xsouku04 »

Myslím, že Vodafone nepošle 3 kupóny naráz, ale max. tři kupóny celkem. A ty další dva jen v případě dobrého placení.
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Vodafone - jezdím zdarma (MHD Brno)

Příspěvek od 5uch »

Tady je to stručně vysvětlené asi nejlépe:

http://mobil.idnes.cz/vodafone-ctvrtlet ... eratori_jm

no a tady je to neprůstřelně přesné:
http://www.vodafone.cz/podminky/nabidky ... prace-vod/

Zkrátka:
- noví zákazníci s tarifem RED LTE nebo "studentským" Tarifem 26 získají 1 - 2 návazné čtvrtletní kupony na brněnskou MHD (typicky 2 kupony, ale závisí to na kombinaci druhu VF tarifu a typu MHD kuponu)
- prvních 100 zákazníků může eventuálně dostat ještě jeden kupon navíc
- stávající zákazníci mohou získat jeden kupon za každého nového jimi doporučeného zákazníka s uvedenými tarify.

Kolik stojí základní čtvrtletní jízdné? Vypadá to docela štědře. VF zřejmě potřebuje vykázat nárůst zákazníků v regionu Brno - ať to stojí, co to stojí.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Odpovědět