Zajimava cisla od T-Mobile

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Zajimava cisla od T-Mobile

Příspěvek od xtonda »

xsouku04 píše: Neveřejná nabídka nyní může znamenat, neomezené volání za 100 Kč/měsíc/SIM, nebo paušál jako 1 Kč/měsíc/SIM a k tomu VPN. Ceny na čísla které nepokryje VPN za cca 0,40 Kč/min.
Podrobně jsem to nezkoumal, ale tohle už mi přijde jako extrém, ne co by dostala každá druhá firma. A na Mobilmanii se objevují články o zahraničních nabídkách z webů operátorů vůči nimž jsou ty české skutečně dražší v násobcích.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajimava cisla od T-Mobile

Příspěvek od xsouku04 »

Já myslím, že pokud má měsíční účty ve statisících až milionech (i při těchto nízkých cenách) a dostatečně smlouvá a dělá různá výběrová řízení a je ochotna podepsat smlouvu na dva roky, tak na podobné ceny se dostane. Ostatně cenová politika u neveřejných nabídek je trochu záhadologie už z definice. Jestli existuje nějaký velký zákazník, kterému dá velká trojka výrazně horší nabídky než jiným podobným, netuším.

Jinak náklady na hardware klesají operátorům od samého počátku provozu mobilních sítí. Přesto koncové ceny klesaly minimálně. Nyní tedy dočasně klesají více, než klesají náklady. Žádná katastrofa to pro ně být nemusí, jen se trochu napravuje minulost.
Odpovědět