Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
pav
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 04. črc 2013 20:30:44

Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od pav »

Tak jsem si dnes prohlížel ceník mobilního operátora Opencall a zaujalo mě, že se bude od 1.ledna zvyšovat cena hovoru ze 4,90 Kč až 7 Kč na 90 Kč za 1 minutu. Co na to říkají ostatní? Mimochodem - Odorik VOIP má 1 minutu maximálně za 7,99 Kč.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od xsouku04 »

Aha vidím
http://www.opencall.cz/cz/s1124/Ceny/c2 ... dni-volani
Z důvodu změny cen u našich dodavatelů je od 1.1.2016
cena volání do Švýcarska do mobilních sítí 90 Kč/min.
Možná to tak bude jen u některých předčíslí? Takhle to vypadá jako hloupý vtip na účet zákazníků. Že by zrovna ve Švýcarsku takto zdražovali, mi přijde jako nesmysl.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od aplet »

90 Kč minuta no když to tak vemu ja beru 115 na hod klidně můžu volat :-D
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od 5uch »

To spíš vypadá na překlep v ceníku.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od aplet »

Dobrý den,



Ano, cena volání do Švýcarska do mobilních sítí se zvýší od 1.1.2016 na 90 Kč / min.

Toto výrazné zdražení je bohužel způsobeno nebývalou změnou ceny našich dodavatelů volání do této destinace.

Děkujeme za pochopení.





S pozdravem



Petra Valentová

Marketing Manager



Email: petra.valentova@opencall.cz

OpenCall

Na Výsluní 201/13, 100 00, Praha 10, Czech Republic www.opencall.cz
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od Kristovec »

To se ani nechce věřit,kdyby se jednalo o Rakousko,bylo by vše jasné - překlep,0.90 Kč/min. správně.
To tam nikdo volat nebude.A asi by pak měli Švycary zdražit všichni operátoři,ne pouze jeden?
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od aplet »

Do Švýcarska volají lidé bud to přes skype nebo odorik ale s mobilu výjimečné ,a u firem je to jiné tam jsou ceny podle domluvy s operátorem a pak záleží na velikosti firmy.U nás třeba máme pevnou linku a můžeme volat jenom s pevne linky mimo ČR.Kromě šéfů =-O A s virtualem budu jednat jinak jako třeba s T Mobile.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od helmut.niederman »

A co jste čekali ? Tohle logický akt, na jedné straně se tu ruší Roaming tak je jasné, že operátoři musí nějak ztráty dorovnávat. :evil:
Ale v 21.století volat za tak draho, to na druhou stranu vrchol. Možná práce pro ČTÚ jestli si někdo nechce namastit kapsu. Ale počítejte s tím, jak budou rušit roaming, že to tady začne být pravidlem. Ti operátoři příjdou prostě o zisky. Jednou mi dokonce můj virtuál na pevné lince chtěl účtovat mobilní hovory nehoráznou sumou, která je až 3xkrát dražší než volání z O2 předplacené karty Nadlouho. Nepřijal jsem to, tak mne odpojil. Nabízel mi levnější cenu ale musel bych se svou pevnou linkou přejít k němu minimálně na 2 roky a měsíční paušál 500,- Kč bez internetu, přesto by byla připojena na ústřednu O2. Tam bych měl cenu nižší, ale zase nevýhodná 6,- Kč/min.

Já už teď se ničemu divit nebudu, operátoři se začínají připravovat na to a tak v příštím roce začnou všichni zdražovat.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od aplet »

Lidi budou více volat přes voip operátoři ,když to vemu podle sebe dlouhé hovory delam buď z prace nebo z domova ,když jsem venku nejdelší hovor je cca 5 minut.Dělá to více lidí co znám:-D
cizo
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 03. zář 2015 17:45:45

Re: Opencall - minuta volání do Švýcarska za 90 Kč

Příspěvek od cizo »

Vypadá to, že volání na švýcarské mobily všeobecně podražilo, je to vidět i u betamaxových klonů (11-30 eurocentů bez DPH), do 90 Kč to však má přecejen dost daleko. Zřejmě překvapí, že asi nejlevněji lze volat z pevné linky O2 (novější tarify) za 2,99 Kč/min.
Odpovědět